Ogromny pożar w Warszawie! Zdjęcia mrożą krew w żyłach

Ogromny pożar w Warszawie! Zdjęcia mrożą krew w żyłach Źródło: Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy

Pożar, który wybuchł w Warszawie przeraził mieszkańców. Dym widać już z niemal kilometra. Świadkowie i służby publikują fotografie z przerażającej akcji ratunkowej.

Pożar, który z niewiadomych przyczyn nagle zajął materiały łatwopalne znajdujące się na jednym ze składowisk, wstrząsnął lokalną społecznością. Do akcji ratunkowej dołączyło wiele okolicznych zastępów straży pożarnej. Akcja ratownicza, według dostępnych źródeł, nadal trwa.

Pożar w Warszawie. Dym widać z dużej odległości

Portal "Warszawa w Pigułce" doniósł o pożarze, który nagle wybuchł na Woli. Strażacy otrzymali wezwanie do pożaru, który, zdaniem świadków opisujących wydarzenie na Facebooku, widać było ze znacznej odległości.

Jak podaje źródło, zapaleniu uległy materiały łatwopalne. Całe składowisko zapłonęło, co zmusiło strażaków biorących udział w akcji ratowniczej do wezwania posiłków.

Zdjęcia, które opublikowała Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy mrożą krew w żyłach. Trzy potężne wozy strażackie, a także liczni zaangażowani w akcję ratowniczą funkcjonariusze starają się okiełznać trawiący wszystko wokół żywioł. Wokół miejsca zdarzenia unoszą się tumany pyłu. W powietrzu znajduje się także gęsty dym, który znacznie ogranicza wszystkim widoczność.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po zdjęciach można wywnioskować, że pożar rozpoczął się o późnej godzinie wieczornej lub w środku nocy. Najprawdopodobniej nadal trwa jego dogaszanie (informacja o pożarze nie była aktualizowana przez "Warszawę w Pigułce" od momentu publikacji artykułu).

Strażacy starali się odciąć płomienie od źródła, aby pożar nie miał dostępu do elementów, dzięki którym mógłby dalej się rozprzestrzeniać. Akcja ratunkowa najprawdopodobniej powoli zmierza już ku końcowi.

Wszystkie zdjęcia pochodzą od Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legendarna aktorka. Zmarła po druzgocącej walce z rakiem. Fani pogrążeni są w wielkim żalu
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli
  4. Dramatyczna akcja ratunkowa w polskim mieście. Pies wtopił się w świeżo wylany asfalt
  5. O dramacie Agnieszki mówią wszyscy. Nikt jej nie szanował, bo była otyła
  6. Królikowski i Baron spotkali się na siłowni. Były chłopak Wieniawy nie przebierał w słowach

Źródło: Warszawa w Pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News