morawiecki
fot.youtube.com/DW Polski
Mateusz Wysokiński - 5 Stycznia 2019

"Przestań być żałosny!". Brutalny atak na Morawieckiego, chodzi o pożar w Koszalinie

Pożar w Koszalinie sprawił, że Mateusz Morawiecki został brutalnie zaatakowany. Prezes Rady Ministrów, który odniósł się do tragicznych wydarzeń z Koszalina, doznał wielkiej krytyki, ze strony użytkowników portalu społecznościowego Twitter. Czym tym razem zawinił premier?

Pożar w Koszalinie wzbudził wielkie emocje wśród mieszkańców całej opinii publicznej w Polsce, o czym brutalnie przekonał się Mateusz Morawiecki. Polityk PiS nie jest ostatnio najbardziej lubianym politykiem obozu Prawa i Sprawiedliwości. Po aferze taśmowej i KNF szef polskiego rządu wszędzie spotyka się z niesamowitą ilością negatywnych komentarzy pod swoim adresem. Atakujący premiera tym razem odnieśli się do jego kondolencji skierowanych względem ofiar pożaru w koszalińskim escape roomie. Czy internauci mają rację?

Pożar w Koszalinie. Mateusz Morawiecki reaguje na tragedię

Wpis, który wzbudził wielkie emocje wśród przeciwników Mateusza Morawieckiego i całego rządu PiS odnosił się do tragedii, która rozegrała się w Koszalinie. Przypomnijmy tylko, że w awarii miejscowego escape roomu 5 młodych kobiet poniosło śmierć, a jedna osoba z poważnymi poparzeniami głowy została przewieziona do szpitala. Prezes Rady Ministrów postanowił złożyć kondolencje, a także zapewnić rodziny ofiar o potrzebie zbadania sprawy. - Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodzin wszystkich ofiar wielkiej tragedii w Koszalinie, gdzie życie straciło pięć młodych dziewcząt. Przyczyny tragedii muszą być całkowicie wyjaśnione. W tej chwili nasze myśli są z ich bliskimi. - napisał na swoim Twitterze premier.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

Internauci wytykają premierowi jego zachowanie

Pomimo tego, że komunikat ze strony premiera był utrzymany w dobrym tonie, to internauci zarzucili politykowi "faworyzowanie ofiar z Koszalina, względem tych z Warszawy". Przypomnijmy, że kilka dni temu na stołecznym Żeraniu w analogicznej sytuacji życie straciło pięcioro bezdomnych. Tamta sprawa nie wzbudziła takich emocji wśród premiera, który nie odniósł się do tragedii. - Współczuję rodzinom, ale Pan jest żałosny... W obliczu śmierci wszyscy są równi, bezdomni, bogaci, młodzi, starzy. Katolik powinien to wiedzieć. 5 młodych dziewcząt nie żyje tak samo, jak 6 bezdomnych. 6 bezdomnych, którzy dzięki dobrej zmianie nadal nie mieli domów i opieki.", "Szkoda, że nie zareagował Pan, jak w Warszawie spaliło się 6 osób. Ale to byli bezdomni - nie da się tu zbić żadnego politycznego kapitału, a i ciężko tłumaczyć skąd bezdomni, jeśli państwo w rozkwicie", ". Jak spłonęli bezdomni w stolicy, to nikt się nad tym nie pochylił. Hipokryci. - atakowali użytkownicy Twittera.Czy internauci mieli rację w swoich atakach skierowanych w stronę Premiera? Czy sam Morawiecki odniesie się do komentarzy, które w dosadny sposób sugerowały, że Prezes Rady Ministrów wykorzystuje śmierć pięciu osób do swoich celów politycznych? Czas pokaże. 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News