pożar
pikio.pl
Mateusz Wysokiński - 15 Kwietnia 2019

Pożar w domu handlowym w Warszawie. 200 osób ewakuowanych

Pożar wybuchł dziś w Warszawie. Jeden z najbardziej luksusowych domów towarowych stanął w płomieniach, co zmusiło sklep do ewakuacji 200 osób.

Pożar w domu towarowym Vitkac zadziwił wszystkich warszawiaków. Płomienie, które pojawiły się w jednym z najbardziej ekskluzywnych sklepów w Polsce, wybuchły całkowicie niespodziewanie i nagle. 200 osób, które znajdowało się na terenie budowli, musiało być bardzo szybko ewakuowanych

Pożar w Vitkacu wstrząsnął stolicą

Renoma sklepu Vitkac jest znana nie tylko mieszkańcom Warszawy, ale i całej Polski. Miejsce, w którym sprzedaje się towary luksusowe, często niedostępne w innych miejscach kraju, stanęło w płomieniach. Dym, który zaczął wydobywać się z okien domu handlowego, zaczął obejmować swoim obszarem całe budynek, a przechodnie skupieni na ulicach centrum Warszawy zatrzymywali się i obserwowali ewakuacje i interwencję strażaków.

Krzysztof Jackowski publikuje dokumentyPrzerażające wizje Jackowskiego spełniły się na naszych oczach. Jasnowidz opublikował dokumentyCzytaj dalej

- Jeszcze przed naszym przybyciem ewakuowano ze środka 200 osób. Obecnie trzy zastępy pracują na miejscu i działania zmierzają ku końcowi – powiedział mediom kpt. Wojciecha Kapczyńskiego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Mimo że nikomu nic się nie stało, to tak nagły pożar w okolicach tak znanego miejsca wzbudził wielkie podejrzenia ze strony policji, która od razu wszczęła dochodzenie dotyczące wybuchu ognia na terenie sklepu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

Vitkac reaguje na pożar w swoim budynku

Największy spokój w całej sytuacji zachowali właściciele ekskluzywnego sklepu, którzy wydali specjalne humorystyczne oświadczenie na swoim oficjalnym Facebooku, dziękując mediom za troskę związaną z pożarem ich interesu.

- Drodzy Państwo! Bardzo przepraszamy za utrudnienia spowodowane dzisiejszą ewakuacją. Czasem robota pali nam się w rękach! Zapraszamy ponownie od godziny 15:00!. PS Mediom dziękujemy za darmową reklamę - napisali PR-owcy domu handlowego.

Komentujący na Facebooku bardzo pozytywnie odebrali dobre poczucie humoru właścicieli sieci w obliczu pożaru, a sklep także odpowiadał, na co poniektóre komentarze internautów.

- Mam znajomego strażaka, który przemycił mi 3 torby z Louisa - napisał jeden z internautów

- A to ciekawe...- odpowiedział sklep, wzbudzając salwę pozytywnych reakcji pod swoim komentarzem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Źródło: SuperExpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News