Druzgocące ustalenia Uwagi TVN
TVN
Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2019

Druzgocące ustalenia Uwagi TVN. Straszna śmierć dzieci Magdaleny wstrząsnęła Polską

Pożar jest jednym z najstraszniejszych zjawisk, bowiem potrafi nieodwracalnie zniszczyć ludzki dobytek i wpłynąć na życie każdego z nas. W jednym z ostatnich odcinków "Uwagi" na TVN przedstawiono przerażającą historię pewnej rodziny. Jej życie uległo wielkiej zmianie.

Pożar bywa uznawany za wyjątkowo przerażające zjawisko, którego wiele osób boi się najbardziej. Wszyscy starają się zabezpieczać swój dobytek i nie dopuszczać do tego, by mógł on ulec zniszczeniu na skutek kontaktu z ogniem. Gorzej, gdy w śmiercionośnych płomieniach giną ludzie. W takiej sytuacji mówić można o wielkiej tragedii. Jakiś czas temu doszło do niej w naszym kraju, przez co usłyszeliśmy o strasznym dramacie.

Tym razem pożar doprowadził do wyjątkowo przykrych konsekwencji, bowiem doszło do niego na skutek nieodpowiedzialnego zachowania pewnej kobiety. Możemy być pewni, że poniosła ona najstraszniejszą karę w związku ze swoimi czynami. Wielu Polaków od kilku dni mówi o tym, co wydarzyło się w jednym z polskich miast. Trudno jest zapomnieć o tak wielkiej tragedii.

księżna DianaMedialne trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii. W obliczu tragedii syn księżnej Diany przerwał milczenie nt. mamyCzytaj dalej

Pożar zmienił jej życie

Program "Uwaga" emitowany w stacji TVN przedstawił historię pożaru, do którego doszło jakiś czas temu. Okazało się wówczas, że w jego wyniku zginęła trójka małych dzieci. Świadkowie dramatu uważają, że można było uniknąć tak strasznej historii, lecz wszystko wydarzyło się na skutek nieodpowiedzialnego zachowania rodziców. Gdyby nie to, dzieci dziś mogłyby dalej żyć.

Okazuje się, że ogień pojawił się przez świece. Szybko jednak zajął on całe mieszkanie, w którym znajdowała się trójka dzieci wraz z pijanym ojcem. Udało mu się uciec z palącego się domu, jednak nie zdołał uratować dzieci. Jak sam twierdzi, wszystko przez to, że jedna z córek zapaliła świece w mieszkaniu i wyszła, nie informując o tym nikogo.

Dzieci nie mogły nawet wyjść przez okno, bo to było pozbawione klamki. Zdecydowała o tym matka, która uznała, że jest to odpowiedni krok, inaczej jej pociechy mogłyby uciekać na zewnątrz. Eksperci twierdzą, że to mógł być kluczowy czynnik, który zadecydował o śmierci najmłodszych mieszkańców domu. Przeżył jedynie ich ojciec, który dziś mierzy się z odpowiedzialnością.

Pożar doprowadził do śmierci trójki dzieci

Mężczyzna musiał pojawić się w sądzie, by stanąć na przeciwko własnej żony. Oboje obarczali się wzajemnie winą za pożar. Sąd ostatecznie uznał, że to kobieta jest winna śmierci dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

czterej pancerni i piesAktor Czterej pancerni i pies miał cztery żony. Wstrząsające doniesienia szokują fanówCzytaj dalej

Ważną informacją dla sądu był fakt, że ojciec dzieci jest uzależniony od alkoholu, a matka od narkotyków. Kobieta uczęszczała nawet na specjalną terapię. Nie chciała, by jej rodzina cierpiała na uzależnieniu. Niestety, historia ta znalazła tragiczny koniec, a rodzice zapewne nie unikną odpowiedzialności karnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Prezenter TVP na plaży nudystów. Sprzedawał tam papierosy
  4. Awantura wisiała w powietrzu. Julia Wieniawa przypadkiem spotkała się z Królikowskim i jego dziewczyną
  5. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  6. Ewa Farna przypadkiem zdradziła termin porodu. Wiemy, na ile piosenkarka przerwie karierę

rolnik szuka żonyMałgosia z Rolnik szuka żony wygląda obłędnie po ciąży. Niesamowite zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News