Z ostatniej chwili: tragiczne doniesienia z zachodniej Polski, wybuchł ogromny pożar

Z ostatniej chwili: tragiczne doniesienia z zachodniej Polski, wybuchł ogromny pożar Źródło: Pikio.pl

Pożar, który wybuchł na Wielkopolsce, rozprzestrzenił się na terenie ogromnej hali. Na miejsce przybyło 20 zastępów strażaków, którzy nie mogą wejść na teren budynku z powodu zawalającego się stropu. Oczekują oni na kolejne posiłki. W środku prawdopodobnie znajduje się mężczyzna - pracownik hali, któremu ratownicy nie mogą udzielić pomocy.

Pożar w Pianowie to przerażający widok, który zgromadził tłumy gapiów. Paląca się hala, w której przechowywane było siano, trawiona jest właśnie przez żywioł, nad którym nie mogą zapanować strażacy. Obecnie 20 zastępów pracuje nad tym, aby w końcu doprowadzić akcję ratowniczą do końca. W środku prawdopodobnie znajduje się mężczyzna. Pracownicy nie mogą jednak wejść do wnętrza budynku, bowiem może on w każdej chwili się zawalić.

Pożar w Wielkopolsce. Możliwe osoby ranne

Jak podaje "RMF24" na Wielkopolsce, a konkretnie w miejscowości Pianowo, doszło do pożaru owczarni. W tym momencie nie wiadomo od czego zapłonęła wielka hala (15 x 80 metrów), w której przebywało mnóstwo zwierząt. Wiadomo natomiast, że ogień rozprzestrzenił się niezwykle szybko. W budynku przechowywano suche siano, które niemal natychmiast zapłonęło. Trwa właśnie akcja ratunkowa.

Na miejscu jest wielu świadków, którzy publikują w Internecie zdjęcia z miejsca zdarzenia. Widać tam zawaloną część budynku. Niemal cały strop znajduje się na ziemi. Strażacy przewidują, że dalsza część budynku też za chwilę może runąć. Z tego powodu postanowili wstrzymać się na razie z akcją ratunkową. Ratownicy dla bezpieczeństwa nie byli jeszcze wewnątrz hali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tymczasem w środku prawdopodobnie znajduje się jeden z pracowników (a przynajmniej tak sugeruje "RMF24"). Póki co udało się z hali wyprowadzić zwierzęta - około 400 owiec. Teraz strażacy czekają na kolejne posiłki - w tym na specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu będą mogli zabezpieczyć ściany i sufit przed zawaleniem - tak, aby strażacy mogli wejść do środka i ewentualnie wynieść z hali rannych.

Pożar jest naprawdę przerażający. Na opublikowanych zdjęciach widać jak gęsty dym wydobywa się przez główną bramę hali. Świadkowie twierdzą, że widać go z dużej odległości, co przyczyniło się do przybycia na miejsce przerażonych mieszkańców, którzy teraz obserwują akcję ratunkową strażaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News