Strażacy, którzy gasili pożar Notre Dame zbiorowo zgwałcili 20-latkę? Wstrząsające doniesienia

Strażacy, którzy gasili pożar Notre Dame zbiorowo zgwałcili 20-latkę? Wstrząsające doniesienia Źródło: Screen shot z Twitter / ksj_mm

Pożar w katedrze Notre Dame zatrząsnął niemal całym światem. Okazuje się, że kilku strażaków, biorących udział w akcji, zgwałciło 20-latkę, która właśnie złożyła doniesienie do prokuratury. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Pożar w katedrze Notre Dame to najbardziej wstrząsające wydarzenie, które przez niektórych uznawane jest jako najtragiczniejsza chwila w dziejach Francji ostatnich 20 lat. Po tragedii jeszcze większego koszmaru doświadczyła pewna 20-latka, która twierdzi, że została zgwałcona przez strażaków zajmujących się gaszeniem żywiołu trawiącego XII w. budynek.

Pożar gaszony był przez strażaków, którzy kilka dni później dopuścili się gwałtu na 20-latce

O całej sprawie doniósł portal informacyjny "The Sun". Według dziennikarzy, którzy rozmawiali z policją, między 3 i 4 maja doszło do gwałtu, którego mieli dopuścić się młodzi strażacy (w wieku 20-35 lat). 20-latka w piątkowy wieczór zapoznała się z jednym z mężczyzn, który następnie zaprosił ją do remizy strażackiej znajdującej się w Paryżu w dzielnicy Plaisance. Okazało się, że tego wieczora koledzy strażaka także postanowili nieco zabalować, a więc w remizie trwała mocno zakrapiana impreza.

Kobieta była narodowości skandynawskiej i podróżowała po Paryżu. Strażacy, którzy mieli ją zgwałcić (w tym momencie trwa śledztwo wyjaśniające sprawę) zostali zwolnieni z pracy. Jeśli okażą się winni, pójdą do więzienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa ta wstrząsnęła użytkownikami sieci, dla których cała sytuacja jest wręcz kuriozalna.

 - I to są strażacy? Ludzie z honorem? Którzy obiecali zapewniać bezpieczeństwo obywatelom Francji? W głowie się nie mieści! - czytamy komentarz wyraźnie oburzonej użytkowniczki.

 - Że też po tak wielkiej tragedii chciało im się imprezować... Karygodne, nieodpowiedzialne i wręcz obrzydliwe zachowanie - stwierdza ktoś inny.

 - Niedopuszczalne. Dobrze, że zostali zwolnieni dyscyplinarnie - napisała jedna z czytelniczek.

Mężczyznom grozi 15 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropne informacje. Najpiękniejsza gwiazda Playboya tragicznie ZMARŁA. Gdy zobaczycie jej córkę, oniemiejecie
  2. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: FAKT24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News