Podano przyczynę pożaru katedry Notre Dame. Śledczy ujawnili

Podano przyczynę pożaru katedry Notre Dame. Śledczy ujawnili Źródło: Screen/CBS News

Pożar katedry Notre Dame wstrząsnął całą Europą. Ludzie zadawali pytania o przyczynę tej tragedii. Śledczy ujawnili najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń.

Pożar Notre Dame był jednym z najbardziej wstrząsających wydarzeń ostatnich dni. Ludzie w napięciu czekali na podanie przyczyn tej niewyobrażalnej tragedii. Śledczy poinformowali o najbardziej prawdopodobnej przyczynie pożaru, który zniszczył dużą część średniowiecznej katedry. 

Media podały nowe fakty w sprawie pożaru, który wybuchł wieczorem 15 kwietnia w Notre Dame. Z Francji napływają informację odnośnie do tego, że przyczyną było najprawdopodobniej zwarcie w instalacji elektrycznej.

Pożar Notre Dame. Śledczy podali przyczynę

W mediach pojawiły się nowe informacje na temat pożaru jednego z najcenniejszych skarbów europejskiej kultury. O sprawie poinformowała Associated Press, powołując się na jednego ze śledczych, który zdecydował się zachować anonimowość.

Ze względów bezpieczeństwa śledczy wciąż nie dostali pozwolenia na wejście do strawionego przez ogień kościoła. Konstrukcję podtrzymują drewniane wsporniki i przebywanie w środku może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia. Jednak najbardziej prawdopodobna wydaje się wersja o zwarciu instalacji elektrycznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zwarcie instalacji elektrycznej jako jedna z najbardziej prawdopodobnych hipotez

Zwarcie instalacji elektrycznej to jedna z najbardziej prawdopodobnych przyczyn wybuchu pożaru w Katedrze Notre Dame. Wcześniej spekulowano, że pożar mógł być spowodowany iskrą ze spawarki.

- Ogień tli się wówczas niewidocznie przez wiele godzin, zanim wybuchnie płomieniem - tłumaczą francuskie media.

Można się spodziewać, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne hipotezy, a śledczy będą mogli pracować we wnętrzu świątyni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News