Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów

Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów Źródło: "Pożar w okolicach ul. Wadowickiej"/ https://www.facebook.com/watch/?t=9&v=214875236522895

Pożar w Krakowie: trwa pilna akcja gaśnicza. Ogromny ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów. Co się stało, że ogień zapłonął w centrum miasta? Wiadomo już, czy są ranni.

Pożar wybuchł dzisiaj nad ranem w Krakowie. Już z odległości kilkunastu kilometrów widać było słup gęstego, czarnego dymu. Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia o pożarze, rozpoczęła się pilna akcja gaśnicza. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, podczas zdarzenia nikt nie został ranny. 

Pożar w Krakowie. Trwa pilna akcja gaśnicza

Do zdarzenia doszło rano w czwartek 30 lipca w Krakowie przy ulicy Wadowickiej. Na dachu jednego z bloków zapaliły się materiały budowlane. Wiadomo, że znajdował się tam styropian i drewniane deski. To właśnie materiały zgromadzone na dachu odpowiadają za ogień, który unosi się nad Krakowem. Informacje, które pojawiają się w lokalnych mediach, nie przekazują, by podczas pożaru ucierpiał jakikolwiek człowiek. 

- Zgłoszenie o pożarze na dachu bloku znajdującego się przy ulicy Wadowickiej otrzymaliśmy w środę dokładnie o godz. 8.42. Zapaliły się materiały budowlane, które miały służyć pracom przy tym obiekcie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano osiem zastępów straży pożarnej. Na ten moment sytuacja jest już opanowana. Nie mamy żadnych sygnałów o osobach poszkodowanych. Jeśli w momencie wybuchu ognia znajdowali się jacyś ludzie, to zdążyli się ewakuować na czas - przekazał Bartłomiej Rosiek z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożar zostanie niebawem ugaszony 

Dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli się od strażaków, pracujących na miejscu zdarzenia, że cała akcja gaśnicza zakończy się około godziny 10:15. Na razie nie wiadomo, jak doszło do zapalenia się materiałów, znajdujących się na dachu budynku. W mediach społecznościowych zostało opublikowane nagranie z pożaru. Na profilu Kraków PL widać dokładnie, jak wielki był ogień i dym, który pojawił się w budynku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

- Pożar budynku w okolicach ul. Wadowickiej. Płoną styropian i deski na dachu bloku w budowie. Na miejscu jest już straż pożarna - można przeczytać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Wstrząsająca wiadomość nagle obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor
  4. Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków
  5. Porażające sceny na pogrzebie Mariana Tomaszewskiego. Nikt nie mógł się spodziewać
  6. Ogromna wpadka księcia Williama. Nikt nie wiedział, prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News