Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży

Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży Źródło: .

Pożar wybuchł nagle, w środku nocy. Okoliczni mieszkańcy bali się, że może im coś grozić. Siła ognia była ogromna, na miejscu w jednym momencie pracowały 32 zastępy straży.

Ogromny pożar wybuchł około północy w dużym polskim mieście wojewódzkim. Wszystkie osiągalne zastępy straży zostały postawione na nogi, zebrała się masa gapiów i dziennikarzy.

Pożar wybuchł w środku nocy, kiedy wszyscy spali

Niektórzy mieszkańcy Wrocławia, a szczególnie dzielnic Stabłowice i Marszowice mogli w nocy widzieć niepokojącą łunę ognia. Ciemność za oknem przeszywały echa kolejnych zastępów straży pożarnych. Okazało się, że około północy - ponieważ wtedy wpłynęło zgłoszenie - zapaliła się hala przy ulicy Stabłowickiej 118. Wszystko zajęło się błyskawicznie i równie szybko ogień się rozprzestrzeniał.

Wszystko przez to, że wyżej wymieniony budynek to hala firmy Dan-Mark, znanego producenta wszelkich artykułów papierniczych, biurowych i przyborów szkolnych dla dzieci i młodzieży. W związku z tym, że w hali znajdowało się sporo lekkich i łatwych do zajęcia produktów, ogień nie został od razu ugaszony. W środku znajdowały się także drogie maszyny.

Na miejscu w najgroźniejszym momencie pracowały 32 zastępy straży

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hala, którą gasili strażacy, była ogromna - jej powierzchnia obejmuje 11 tysięcy metrów kwadratowych. W kulminacyjnym momencie na miejscu pracowały 32 jednostki straży pożarnej. Dziś, w niedzielę rano, jest ich już tylko 15. Zajmują się dogaszaniem resztek budynku. Strażacy skupili się również na tym, aby ogień nie rozprzestrzenił się na halę magazynową oraz budynek administracyjno-biurowy.

Dzisiaj grzeje: 1.Student musi zostać w szpitalu, dwójka wychodzi. Uciekali z chińskiego Wuhan
2. Tragiczne informacje, 31 zabitych i ponad 1000 rannych. Katastrofa zniszczyła dwa miasta, dramatyczna sytuacja za granicą

Jak informują strażacy pracujący na miejscu oraz lokalni dziennikarze, w pożarze nikt nie ucierpiał. Żaden pracownik firmy ani strażak nie odnieśli obrażeń. Sytuacja na tę chwilę jest opanowana, pożar jest dogaszany i się nie rozprzestrzenia, jednak strażacy nie mogą jeszcze wejść do środka spalonej hali.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz pieniądze kosmiczne jak ceny ekologicznego jedzenia
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Karol Strasburger zdradza piorunującą prawdę na temat stanu swojej psychiki. Wszystko przez młodą żonę i dziecko?
  4. Sąsiedzi usłyszeli niepokojące dźwięki w mieszkaniu. Gdy zajrzeli do środka zobaczyli widok, który ściął ich z nóg
  5. Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News