Pożar - doniesienia
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 24 Września 2020

Tragedia na południu Polski, ogromny pożar szkoły. Pilna ewakuacja, na miejscu 20 zastępów strażaków

Pożar polskiej szkoły. W mediach właśnie pojawiły się najnowsze doniesienia w sprawie.

Pożar wybuchł w polskiej szkole. W mediach wciąż pojawiają się informacje na temat zdarzenia, jak wiadomo, doszło do pilnej ewakuacji. Na miejscu pojawiło się 20 zastępów straży pożarnej, którzy cały czas walczą z ogniem.

Agata Duda sprawiła, że wszyscy zamarliGdy Agata Duda weszła do pomieszczenia, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?Czytaj dalej

Pożar w polskiej szkole. 20 zastępów staży pracuje na miejscu

Do pożaru doszło dziś przed godziną 7:00 w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców przy ul. Piłsudskiego w Lublińcu. Zgodnie z informacjami, jakie pojawiają się w mediach, podczas wybuchu pożaru wewnątrz budynku przebywało troje pracowników. Jak można dowiedzieć się z mediów, nikt nie ucierpiał. Na miejscu oprócz 20 zastępów straży pożarnej z powiatu lublinieckiego i częstochowskiego, pracuje także pogotowie elektryczne oraz policja.

- Prowadzimy działania gaśnicze. Mamy 3 drabiny, 11 wozów. Próbujemy opanować pożar, tak by nie rozprzestrzeniał się na poddaszu - przekazał w rozmowie z TVN24 przed godziną 9:00 zastępca rzecznika straży pożarnej w Lublińcu asp. szt. Rafał Romanek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

szczur kanalizacja szokująca prawdaZ kanalizacji wyciągnęli coś przypominające olbrzymiego szczura. Gdy poznali prawdę, zamarliCzytaj dalej

Wiadomości z miejsca zdarzenia

- Pali się połać dachu o powierzchni około 20x40 m. Trzeba było wynieść książki i sprzęt z biblioteki oraz komputery z pracowni komputerowej, by uchronić je przed zniszczeniem - dodał asp. szt. Rafał Romanek, zastępca rzecznika straży pożarnej w Lublińcu.

Akcja ratunkowa, która odbywa się na miejscu, jest bardzo ciężka. Ogień wciąż znajduje się na poddaszu i dachu. Strażacy mają utrudnione zduszenie płomieni. Dziś lekcje w szkole zostały odwołane. Uczniowie, którzy nie mają, jak teraz wrócić do domu, pozostają pod opieką nauczycieli.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla polskich emerytów. Rząd zabierze im pieniądze

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Mamy potwierdzenie, do października dzieci nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

- Pożar w szkole w Lublińcu w województwie śląskim. Ogień pojawił się na poddaszu. Walczy z nim 20 zastępów strażaków. Nikomu nic się nie stało. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło przed godz. 7.00. Strażacy wynieśli z płonącej części sprzęt komputerowy i bibliotekę - przekazało za pośrednictwem Twittera Radio Zet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk ma nowego, wpływowego sojusznika. Skończy się aferą?
  2. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
  3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego
  4. W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Nagły, osłupiający efekt wprawi cię w zdumienie. Wystarczy podpalić liść laurowy

Lech Wałęsa pokazał zdjęciaLech Wałęsa pokazał, jak teraz spędza czas. Polacy zaniemówili, podobnego hitu nie było od latCzytaj dalej

Źródło: WP, Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News