Niestety, nagle wybuchł pożar w przedszkolu w polskiej miejscowości. Mnóstwo przedszkolaków było w budynku

Niestety, nagle wybuchł pożar w przedszkolu w polskiej miejscowości. Mnóstwo przedszkolaków było w budynku Źródło: screen rmf24

Pożar wybuchł niespodziewanie w jednym z przedszkoli, znajdujących się w polskim mieście. W budynku znajdowało się mnóstwo przedszkolaków.

Kolejny pożar w jednej z polskiej miejscowości. W obliczu ognia i śmiertelnego zagrożenia znalazło się przedszkole. Natychmiast rozpoczęła się pilna akcja straży pożarnej, która musiała wkroczyć do akcji, by uratować najmłodszych przed ogniem.

Nagle wybuchł pożar w jednym z przedszkoli w polskiej miejscowości 

Informacje płynące z Krakowa są przerażające. Zapalił się budynek, w którym znajduje się przedszkole. Podczas wybuchu w budynku znajdowało się ponad 60 osób, w tym przedszkolaki, osoby pracujące w przedszkolu i pozostali mieszkańcy budynku. Natychmiast rozpoczęła się akcja ratunkowa. 

Ze względu na pożar wszyscy zostali ewakuowani, tak by straż pożarna mogła zająć się gaszeniem pożaru. Na szczęście nikt nie ucierpiał na skutek wybuchu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do całego zdarzenia doszło w budynku znajdującym się na krakowskiej Nowej Hucie przy ulicy Sołtysowskiej. Na miejscu pojawiło się 10 zastępów straży pożarnej, która pracowała nad ugaszeniem pożaru, a także zajęła się pilną ewakuacją dzieci, pracowników i mieszkańców budynku.

Pożar w przedszkolu - nie ma ofiar śmiertelnych 

Ze względu na szybką akcję ratunkową straży pożarnej, pożar do którego doszło w Krakowie, nie przyniósł żadnych ofiar śmiertelnych. Jak donoszą osoby, które brały udział w akcji, sytuacja jest już opanowana. Jedna osoba została ranna, ale jej życiu nic nie zagraża. Pogotowie na miejscu otoczyło się jej opieką. Ogień się nie rozprzestrzenia, został ugaszony. 

Dzisiaj grzeje:

1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa 

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Póki co, nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Policja i dziesięć zastępów straży pożarnej będzie starała się dociec przyczyny, która wywołała pożar i stała się zagrożeniem dla wszystkich osób znajdujących się w budynku. Na szczęście podczas wybuchu nie doszło do gorszych wydarzeń, w których centrum znalazłyby się przedszkolaki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

źródło: rmf24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News