Zatankowała złe paliwo. Sposób w jaki chciała wyssać je z baku wywołał zapłon, nagle wybuchł pożar

Zatankowała złe paliwo. Sposób w jaki chciała wyssać je z baku wywołał zapłon, nagle wybuchł pożar Źródło: Pixabay/IADE-Michoko

Pożar samochodu wywołany głupotą właścicielki. Kobieta zatankowała nieodpowiednie paliwo i chcąc uratować sytuację usiłowała wyssać je z baku w kuriozalny sposób. Do tragedii doszło na stacji benzynowej.

Pożar często wybucha z powodu nieuwagi albo nieodpowiedzialności ludzi.  Za to, co wydarzyło się na stacji benzynowej, winą obarczona powinna być właścicielka samochodu, która najpierw nalała złe paliwo, a później tak rozpaczliwie usiłowała naprawić sytuację, że doprowadziła do zapłonu. 

Kobieta wywołała pożar na stacji 

Pożar na stacji benzynowej to niezwykle niebezpieczna sytuacja w związku ze wszystkimi łatwopalnymi materiałami, które znajdują się obok. 55-letnia Niemka przez przypadek zamiast oleju napędowego wlała do baku benzynę bezołowiową. 

Rozpaczliwie usiłowała naprawić swój błąd, ale sprawiła, że sytuacja jeszcze bardziej wymknęła się spod kontroli. Próbując wyssać benzynę spowodowała gwałtowny wybuch pożaru. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Desperacka próba naprawienia błędu 

Kobieta podjechała na stację paliw w miejscowości Eschborn w pobliżu Frankfurtu nad Menem, aby zatankować swojego Volkswagena Passata z silnikiem diesla. Niestety przez pomyłkę nalała do do baku złe paliwo. Był to dopiero początek jej kłopotów. 

Postanowiła naprawić swój błąd w bardzo pomysłowy sposób. Zdecydowała się wyssać paliwo przy pomocy odkurzacza i węża ogrodowego. Na ratunek 55-latce przybył pracownik stacji, który pomógł jej przepchnąć samochód do miejsca, gdzie znajdują się odpowiednie akcesoria. Gdy przystąpiła do akcji natychmiast doszło do zapłonu i wybuchu wielkiego pożaru. 

Doszczętnie spłonął pojazd kobiety, łącznie z  odkurzaczem, który miał tutaj załagodzić całą sytuację. Na miejsce błyskawicznie wezwano straż pożarną, która ugasiła płomienie. Całe szczęście Niemce i pracownikowi stacji nic poważnego się nie stało. Mężczyzna doznał niewielkich obrażeń dłoni i musiał udać się do szpitala w celu opatrzenia ran.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2.NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

Policja poinformowała, że straty związane z pożarem szacuje się na 120 tys. złotych. Sprawczyni całej dramatycznej sytuacji będzie musiała poradzić sobie z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Funkcjonariusze z pewnością zadadzą jej odpowiednie pytania w celu wyjaśnienia całej sprawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Darmowa jazda ekscytującym Peugeot 308 dla każdego. Zapisz się już dzisiaj, zanim skończy się czas
  2. Polska aktorka sfingowała własną śmierć i uciekła z kraju. Po latach ujawniono szokujące fakty
  3. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzała do środka
  4. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  5. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  6. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść
  7.  

Źródło: Polsat News

Następny artykuł