Druzgocące informacje. Ogromny pożar, rodzina gwiazdora TVP straciła dobytek, spłonęły też będące w środku zwierzaki

Druzgocące informacje. Ogromny pożar, rodzina gwiazdora TVP straciła dobytek, spłonęły też będące w środku zwierzaki Źródło: Wikipedia Commons

Pożar zniszczył cały dobytek znanego gwiazdora TVP. Ogień był tak ogromny, że w akcji ratunkowej uczestniczyło dwanaście zastępów straży pożarnej. Gwiazdor opowiadał mediom o niewyobrażalnej tragedii, która go spotkała.

Pożar pojawił się nagle, a jego przyczyna na razie nie została oficjalnie potwierdzona. Gwiazdor TVP jest wstrząśnięty, bo cała jego rodzina straciła dobytek warty prawdziwą fortunę. Czarny dym unoszący się nad gospodarstwem widać było już z kilku kilometrów. Ogień zniszczył prawie wszystko, co napotkał na swojej drodze - niestety nawet zwierzaki, które były w środku. 

Pożar pojawił znikąd. Walczyło z nim 12 zastępów straży pożarnej

Dwanaście zastępów straży pożarnej ledwo poradziło sobie z pożarem, który nagle wybuchł w gospodarstwie Adama Broja, czyli popularnego rolnika, uczestnika programu TVP. Pożar wybuchł w Chróścinach, gdzie znajduje się dobytek rodziny Brojów. Adam był ulubieńcem widzów kultowego programu "Rolnik szuka żony". Do produkcji stacji TVP zgłosił się, aby odnaleźć swoją miłość życia i nawet nie przypuszczał, że wkrótce spotka go tak niewyobrażalna tragedia. 

Choć nie zrealizował marzenia o wielkiej miłości, teraz zupełnie nie myśli o sprawach sercowych. Jego priorytetem jest otrząśnięcie się po wielkim nieszczęściu. Jak podaje serwis "Prosto z opolskiego", ogień zauważono w jednej ze stodół należących do Brojów. Ostatecznie zarówno stodoła, jak i inne budynki znajdujące się w pobliżu (także domek jednorodzinny) spłonęły. Informacja ta zupełnie przeraziła widzów "Rolnika".

Jak podaje "Super Express", wewnątrz stodoły najprawdopodobniej znajdowały się zwierzęta. W tym momencie podaje się, że dwadzieścia krów spłonęło żywcem, gdyż nie miały jak wydostać się z zamkniętego pomieszczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Straty są ogromne. Gwiazdor TVP jest zrozpaczony

Adam Broja jest zupełnie wstrząśnięty. W tej sytuacji pozostało tylko policzyć straty, które media szacują na kilkaset tysięcy złotych. To niemal cały dobytek jego rodziny gromadzony od pokoleń.

Pożar został już ugaszony, lecz miejsce zdarzenia wygląda bardzo źle. Po budynkach zostały prawie same popioły.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie WŚCIEKLI!
  3. Udało się ustalić, gdzie pojechał ojciec Dawida. "Mamy to"
  4. Nieoficjalne: Sąsiedzi ujawnili, z jakiego powodu ojciec Dawidka miał popełnić samobójstwo
  5. Zupełnie nowy wątek ws. Dawidka. Niestety
  6. Sąsiad Dawidka nagle wzdrygnął się i wskazał palcem: "Tam jest rzeczka". Oczy wszystkich powędrowały w jeden punkt
  7. Wdowa po Pawle Adamowiczu wróciła na miejsce morderstwa. To co tam nagrała, zapiera dech
  8. Wreszcie! Pojawiła się pierwsza iskierka nadziei ws. Dawidka
  9. Przed śmiercią ojciec pokazał Dawidowi jeszcze jedną, nietypową rzecz. Potem skoczył pod pociąg

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News