Ogień zaczął trawić wszystko, na miejscu pilnie pracują strażacy. W polskiej miejscowości spełnia się najczarniejszy scenariusz

Ogień zaczął trawić wszystko, na miejscu pilnie pracują strażacy. W polskiej miejscowości spełnia się najczarniejszy scenariusz Źródło: Pixabay arembowski

W jednej z polskich miejscowości trwa dramatyczna akcja ratunkowa, pożar trawi dom. Na miejscu pilnie pojawili się strażacy, którzy ze wszystkich sił walczą z żywiołem. "Super Expressowi" udało się ustalić, kto znajdował się w budynku. Czym został spowodowany pożar?

Dramatyczna akcja ratunkowa w jednej z polskich miejscowości. Dom jest trawiony przez pożar. Na miejscu pojawiło się sześc zastępów straży pożarnej. Strażacy usilnie walczą z szalejącym żywiołem. "Super Express" zdołał dotrzeć do informacji na temat tego, kto znajdował się w budynku.

Pilna akcja strażaków - pożar trawi dom w jednej z polskich miejscowości

W Krapkowicach w województwie opolskim doszło do dramatycznego pożaru. Straż pożarna prowadzi pilną akcję ratunkową na jednej z pobocznych dróg. Jak wynika z ustaleń "Super Expressu", w domu znajdował się mężczyzna. 

Do pożaru w Krapkowicach doszło dziś (13 sierpnia) około godziny 15.00 w domu jednorodzinnym. Na miejscu interweniowało sześć jednostek Straży Pożarnej z Komendy Powiatowej PSP w Krapkowicach. Nagle budynek stanął w płomieniach. W środku znajdował się nieprzytomny mężczyzna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do pożaru doszło około godziny 15.00 - cały dom stanął w płomieniach, doszło do bardzo dużego zaczadzenia. Strażacy walczą na miejscu z żywiołem, a ratownicy medyczni o życie mężczyzny, który znajdował się wewnątrz płonącego budynku. Na ten moment pozostaje on nieprzytomny.

Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej z Krapkowic przyznał, że w środku budynku znajdował się ok. 60-letni mężczyzna. Strażacy, którzy znaleźli się na miejscy, wynieśli go z płonącego domu na zewnątrz, po czym zajęli się dalszą walką z nieposkromionym żywiołem.

Mężczyzna, wyniesiony z płonącego domu przez strażaków, pozostawał nieprzytomny, zajęli się nim ratownicy medyczni. 60-latek oddycha, lecz niestety wciąż nie odzyskał przytomności. Nie doszło do blokady żadnej z dróg, wszystkie są przejezdne. Interwencja trwa na obrzeżach miejscowości. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2. Ludzie nie zarażają się na ulicy. Szumowski zdradził, gdzie obecnie dochodzi do największej liczby infekcji

3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

- Zakończyliśmy działania związane z gaszeniem, natomiast jeszcze prowadzimy działania związane z pracami rozbiórkowymi, sprawdzaniem stanu budynku. Na miejscu pozostaje jeszcze 5 zastępów - poinformował asp. Paweł Tomas, dyżurny z Wojewódzkiego Stanowiska Kierowania PSP w Opolu w rozmowie z Radiem Opole. To nie jedyny dramatyczny wypadek, jaki miał dziś miejsce - wprost do Wisły runął śmigłowiec.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister Zdrowia zabrał głos. Powiedział, co czeka Polaków, wielu będzie niezadowolonych
  2. Papież podjął ostateczną decyzję. Sławoj Leszek Głódź musi pogodzić się z losem
  3. Nowa lista czerwonych i żółtych powiatów. Jest spore zaskoczenie
  4. Łukasz Szumowski powiedział właśnie, kiedy cała Polska może stać się czerwoną strefą
  5. Abp Sławoj Leszek Głódź odchodzi bez wybierania następcy. Papież przyjął jego dymisję

Źródło: Super Express, Radio Opole

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News