Pożar, wielka tragedia
twitter.com Timour Azhari
Weronika Wasiak - 10 Września 2020

Ogromny pożar na miejscu niedawnej tragedii. Dym widać z wielu kilometrów

Ogromny pożar w miejscu, gdzie jeszcze nie tak dawno doszło do porażającej w skutkach tragedii. Mieszkańcy są przerażeni, w popłochu szukają jakiegokolwiek schronienia. Straż pożarna walczy z żywiołem.

Pożar wybuchł nagle, rozprzestrzeniając się w zatrważającym tempie. Lokalna społeczność stara się na własną rękę uchronić przed żywiołem, jednak jak donoszą media, nie wykluczone, że niebawem ewakuacją zajmie się wojsko. Sytuacja jest dramatyczna, a co gorsza, ogień zdaje się tylko przybierać na sile.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Wielki pożar w miejscu niedawnej tragedii

Jak donosi Onet, sceny rodem z horroru rozgrywają się w porcie w Bejrucie, gdzie przed kilkoma tygodniami doszło do potężnego wybuchu, który z ziemią zrównał wszystko w promieniu kilku kilometrów. Tym razem pożar wybuchł strefie wolnocłowej portu. Na miejsce natychmiast zostało zadysponowanych kilkanaście zastępów straży pożarnej, a także helikoptery. Funkcjonariusze nieprzerwanie walczą z żywiołem, trawiącym kolejne przestrzenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Sytuacja jest fatalna. Żywioł bezlitośnie przybiera na sile, dlatego jak wynika z doniesień Onetu, lokalne władze nie wykluczają, że niebawem wojsko rozpocznie ewakuację mieszkańców najbliższych centrum tragedii.

- Nie wiemy, co dokładnie się pali, staramy się ugasić ogień, ale jest za duży, potrzebujemy mieszanki wody i piany. Poprosiliśmy o wsparcie, potrzebujemy obrony cywilnej, i wszystkich załóg straży pożarnej - mówił szef ekipy ratowniczo-poszukiwawczej straży pożarnej, Michel el-Murr, cytowany przez Onet.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

W sieci pojawia się coraz więcej filmów z miejsca tragedii, a widok mrozi krew w żyłach. Czarne kłęby dymu spowiły stolicę Libanu, siejąc jeszcze większy strach wśród mieszkańców. Na nagraniach widać również biegnących z dala od pożaru ludzi, krzyczących do siebie nawzajem: "uciekajcie, wszyscy, uciekajcie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News