Starszy mężczyzna chciał zrobić wędliny na święta. Doszło do niewyobrażalnej tragedii, służby przybyły za późno

Starszy mężczyzna chciał zrobić wędliny na święta. Doszło do niewyobrażalnej tragedii, służby przybyły za późno Źródło: Pixabay Pavlofox

Pożar, do którego doszło to niewyobrażalna tragedia dla całej rodziny. Ogień nie miał litości i spowodował nie tylko ogromne straty materialne, wszyscy pogrążyli się w żałobie. Okres wielkanocny dla całej okolicy nie będzie niestety radosny.

Pożar pojawił się w pomieszczaniu, które pełniło funkcję wędzarni. Służby, które przybyły na miejsce dokonały makabrycznego odkrycia. Rodzina nie może uwierzyć w to co się stało.

Pożar strawił wszystko

Informacje o pożarze dotarły do ostrołęckiej straży pożarnej nad ranem w piątek, 10 kwietnia br. Oficer dyżurny, który pełnił służbę natychmiast zadysponował wozy strażackie do walki z ogniem, jednak pomoc przybyła zbyt późno. Zgłoszenie, które otrzymało PSP mówiło o pożarze budynku gospodarczego zlokalizowanego w Rębiszach-Kolonii, ale kiedy służby przybyły na miejsce okazało się, że niebezpieczeństwo zostało opanowane przez osoby znajdujące się w pobliżu. Ogień całkowicie strawił budynek.

- Na miejscu jednostka strażacka zastała spalone pomieszczenie w murowanym budynku gospodarczym, w którym znajdowała się wędzarnia. - poinformował mł. bryg. Robert Chodkowski z PSP Ostrołęka. Wędzarnia została urządzona przez właściciela budynku, starszego mężczyznę. Niestety nie był to koniec tragicznych wieści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Strażacy przeczesali teren 

Pożar według wstępnych ustaleń strażaków powstał w wyniku zaprószenia ognia lub zwyczajne wydostanie się żaru na zewnątrz. Strażacy przeczesali teren i niestety odkryli, że starszy mężczyzna, który przyjechał aby uwędzić wędliny na święta nie żyje. 

- Wewnątrz budynku, w którym urządzono wędzarnię, znaleziono częściowo spalone zwłoki około 60-letniego mężczyzny - słyszymy w relacji brygadiera Chodkowskiego. W związku z tym makabrycznym znaleziskiem sprawą zajęła się prokuratura, która zaczęła prowadzić czynności śledcze, które ustalą przyczynę zgonu mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Biedronka zamknięta, ekspedientka ma koronawirusa. Pilny komunikat sieci

2. Kiedy zacznie się ”odmrażanie” Polski? RMF nieoficjalnie podał datę otwarcia sklepów w galeriach handlowych i salonów fryzjerskich

Rodzina była zaniepokojona, jednak nie spodziewała się takich informacji

Według nieoficjalnych wiadomości starszy mężczyzna przyjechał na miejsce, aby przygotować dla swojej rodziny specjalne wędliny na święta. Zmarły 60-latek wzbudził zaniepokojenie swoich najbliższych, kiedy przestał się odzywa. Gdy udali się na miejsce, zastali spaloną wędzarnię oraz ciało. Doszło do niewyobrażalnej tragedii, rodzina jest zdruzgotana, a ich święta nie będą w tym roku radosne. W miejscowości Rębisze-Kolonia w powiecie ostrołęckim, w gminie Goworowo wszyscy pozostają wstrząśnięci tym tragicznym wydarzeniem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niskie ciśnienie. Ważne wskazówki dla osób, które się z nim zmagają
  2. Były gwiazdor reprezentacji Polski wspomina Lecha Kaczyńskiego. Wzruszające słowa, "jest teraz u Boga"
  3. Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, TVP i Polsatu. Syn umarł na jego rękach, przegrał z ciężką chorobą
  4. Naukowcy biją na alarm. Wiadomo, jak zaraziła się aż 1/3 chorych, dla własnego dobra lepiej unikać jednej rzeczy
  5. Fatalne informacje z Ministerstwa Zdrowia. Kolejne zakażenia, liczba zgonów przekroczyła 180
  6. Niebywałe, policja skontroluje działki z dronów i śmigłowca. Chodzi o grillowanie i imprezy

Źródło: Tygodnik Ostrołęcki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News