Pożar w Londynie
pikio.pl
Mateusz Wysokiński - 9 Czerwca 2019

Ogromny pożar w Londynie. Płonie budynek, ponad 100 strażaków w akcji

Pożar w Londynie sparaliżował stolicę Wielkiej Brytanii. Jeden z budynków mieszkalnych położonych we wschodniej części miasta jest oplatany przez ogień, który próbuje stłamsić 100 strażaków. Jak na razie nie ma informacji o ofiarach.

Pożar trawi Londyn. W jednym z większych bloków mieszkalnych położonych w dzielnicy Barking Riverside wybuchł ogień, który trawi budynek. Nikt nie wie jeszcze, czemu w zabytkowej kamienicy pojawił się ogień i czy wszystkim mieszkańcom udało się uciec przed śmiercią w płomieniach.

Pożar sparaliżował Londyn. Służby w akcji

Do zaprószenia ognia na Barking Riverside doszło w trakcie godzin popołudniowych. Sąsiedzi zabytkowej kamienicy, która pełniła funkcję mieszkalne, zauważyli, że budynek zajął się ogniem. Mimo szybkiej interwencji straży pożarnej żywioł zaczął zajmować coraz więcej skrawków budowli. Ewakuacja podjęta przez strażaków bez wątpienia uratowała życie wielu londyńczykom, ale nie wiadomo, czy wszystkim udało się opuścić blok.

Rodzina królewska książę Karol wysłał polce fotrunęPolka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunęCzytaj dalej

Według naocznych świadków, w akcji udział bierze obecnie 100 strażaków, którzy mimo kilku godzin na miejscu nie są sobie w stanie poradzić z szerzącym się ogniem. Jak na razie udało się zabezpieczyć teren wybuchu ognia i wyeliminowano możliwość zapalenia się sąsiadujących kamienic. Nie wiadomo także, czy wśród mieszkańców bloku był któryś z Polaków. Ta dzielnica jest bowiem częstym wyborem emigrantów z naszego kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

córka kaczyńskiejCórka Kaczyńskiej inspiruje się Dalekim Wschodem? Wskazują na to zdjęciaCzytaj dalej

Londyn wyczekuje informacji o żywiole

Nie da się ukryć, że Londyn był przez bardzo długi czas wolny od zagrożenia pożarowego, stąd tez wybuch ognia w zabytkowym budynku, który przecież był bezpieczny od tylu lat, budzi kontrowersje i zainteresowanie.

Obecnie na samym Twitterze możemy zauważyć relacje wielu mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii, którzy przyjechali na miejsce pożaru, bądź są sąsiadami lokalizacji. Walka strażaków z żywiołem doczekała się dziesiątek zdjęć i nagrań. Atmosfera jest o tyle nerwowa, że ogień wybuchł nagle, przez co korki, które utworzyły się w mieście przez ogień trawiący budynek, stały się prawdziwym utrudnieniem dla kierowców chcących poruszać się po wschodnim Londynie.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Węgrowska w końcu wyjawiła prawdę. Przyznała ile miała operacji plastycznych. Nie uwierzycie, że można mieć ich aż tyle!
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Jej oprawca nie żyje
  6. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!

Anna PrzybylskaPrzybylska przegrała z rakiem, który zabija 90% chorych. Oto sposoby, jak możesz się przed nim ochronićCzytaj dalej

 źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News