Tragiczny pożar w centrum Warszawy. W lokalu dokonano przerażającego odkrycia

Tragiczny pożar w centrum Warszawy. W lokalu dokonano przerażającego odkrycia Źródło: wikipedia

Pożar wybuchł dzisiaj nad ranem w samym centrum Warszawy. Służby ratunkowe, które pracowały na miejscu, dokonały przerażającego odkrycia, kiedy weszli do lokalu zajętego ogniem.

Pożar, do którego doszło dzisiaj rano w centrum miasta spowodował, że niedziela rozpoczęła się tragicznie dla straży pożarnej. O 7:17 pojawiło się przerażające zgłoszenie, ale dopiero na miejscu zdarzenia, okazało się do jakiej tragedii naprawdę doszło.

Tragiczny pożar w centrum Warszawy

Dzisiaj nad ranem warszawska straż pożarna dostała zgłoszenie. Pożar wybuch w jednym z bloków przy ulicy Żytniej w Warszawie. Mieszkańcy, którzy poczuli zapach spalenizny i zauważyli niepokojące obłoki dymu, postanowili jak najszybciej poinformować o pożarze odpowiednie służby. 

Do lokalu, który stanął w ogniu, przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Udało się zgasić ogień, ale funkcjonariusze dokonali przerażającego odkrycia, gdy ogień zaczął przygasać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pożar, do którego doszło przez nieuwagę 

- Zgłoszenie przyjęliśmy o godz. 7.17. Dotyczyło bloku przy ul. Żytniej 16. Zgłoszono zadymienie i zapach spalenizny. Na miejscu interweniowały trzy zastępy. Po wkroczeniu do mieszkania na 10 piętrze potwierdzono zadymienie. W pokoju znaleziono nadpalone łóżko, a na nim nadpalone zwłoki - przekazał dyżurny Mazowieckiej KSP.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

Na miejscu zjawił się lekarz, który stwierdził zgon 40-letniej kobiety. W lokalu, gdzie doszło do pożaru, pracuje już prokurator, który próbuje ustalić, jak doszło do zdarzenia. Niewykluczone, że za wszystkim stoi papieros, którego palono w łóżku. Niedopałek miałby przyczynić się do zapalenia łóżka, a dym doprowadził do uduszenia się śpiącej na nim osoby. Jednak jest to tylko jedna z wersji zdarzenia. Niewykluczone, że przyczyna pożaru była zupełnie inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Bierzesz ślub w przyszłym roku? Ksiądz będzie mógł cię wypytać o najbardziej intymne rzeczy, które powinny zostać tylko w małżeńskiej sypialni
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News