Tragiczny pożar w polskim mieście. Niestety, nie żyje mężczyzna

Tragiczny pożar w polskim mieście. Niestety, nie żyje mężczyzna Źródło: pixabay arembowski

Pożar domu rodzinnego w polskim mieście. Środa rozpoczęła się od niezwykle tragicznego zdarzenia. Służby, które pracują na miejscu zdarzenia, potwierdziły najczarniejszy scenariusz. Nie żyje mężczyzna, który przebywał w budynku. Wielka akcja straży pożarnej trwa od kilku godzin. Do mediów trafiły informacje na temat okoliczności zdarzenia.

Na warszawskim osiedlu Chomiczówka doszło dziś do ogromnej tragedii. Wczesnym rankiem, około godziny 07:40, strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie odebrali zgłoszenie z informacją o tym, że pali się dom jednorodzinny znajdujący się przy ulicy Sieciechowskiej. Na miejsce przybyło kilka zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego, stołeczna policja oraz pogotowie gazowe i energetyczne. W płonącym budynku przebywali ludzie. Akcja służb trwa od kilku godzin. Niestety, mężczyzna, który znajdował się w domu, nie przeżył pożaru.

Pożar w Warszawie zakończył się tragedią

- W momencie przybycia pierwszych zastępów, zastaliśmy płomienie wydobywające się przez okno oraz duże zadymienie. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, po czym podane zostały dwa prądy gaśnicze. Jeden z zewnątrz, w celu przytłumienia płomieni, a drugi od środka - relacjonuje Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Źródło pożaru zostało już zlokalizowane. W tym momencie trwa oddymianie, przewietrzanie i dogaszanie zarzewi ognia. Z ustaleń służb wynika, że dom mieszkalny przy ulicy Sieciechowskiej był zamieszkiwany tylko przez jedną osobę. Niestety, gdy wybuchł pożar, lokator znajdował się w budynku. Podczas przeszukiwania domu strażacy natrafili na zwęglone zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie należą one do człowieka, który zamieszkiwał budynek.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia do kobiet po 50. Trzeba wiedzieć

2. Ważny komunikat Łukasza Szumowskiego. Szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe?

Piętrowy budynek zlokalizowany przy rogu ulic Sieciechowskiej i Kluczowej. Ogień zajął obydwie kondygnacje domu jednorodzinnego. Płomienie bardzo szybko objęły znaczną część pomieszczeń. Straty są ogromne, z relacji reportera TVP24, Artura Węgrzynowicza, wynika, że pożar strawił dużą część wyposażenia. Niestety, poranek w Warszawie rozpoczął się od niezwykle tragicznego zdarzenia losowego. Zapewne dopiero po zażegnaniu niebezpieczeństwa poznamy oficjalne stanowisko strażaków na temat okoliczności zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  2. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  3. Sławomir pilnie prosi fanów o pomoc. Wyjątkowe nagranie pojawiło się w sieci
  4. Lekarz zobaczył dziecko po porodzie i pobladł. Niebywałe, co trzymało w rączce, zdjęcia mówią same za siebie
  5. Na urlopie kupił pamiątkę dla mamy. Dopiero w domu się przyjrzał i aż pobladł z zażenowania
  6. Elżbieta Słoboda odrzuciła pomoc lekarzy. Aktorka zmarła z dala od domu, Polacy dowiedzieli się dopiero miesiąc później

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News