Dramat w samym sercu Warszawy. Setki mieszkańców było w niebezpieczeństwie, konieczna interwencja służb

Dramat w samym sercu Warszawy. Setki mieszkańców było w niebezpieczeństwie, konieczna interwencja służb Źródło: .

Pożar w samym centrum Warszawy. Do dramatycznych wydarzeń doszło na Placu Zamkowym, setki mieszkańców znalazło się w wielkim niebezpieczeństwie. Konieczna była pilna interwencja służb.

Pożar wybuchł w samym sercu Warszawy. To ogromne zagrożenie dla mieszkańców i turystów, którzy znajdują się centrum kraju. Doszło do pilnej interwencji służb. Na miejscu pracowała straż pożarna, zjawiła się też policja. 

Pożar w samym sercu Warszawy 

Na Placu Zamkowym w Warszawie wybuchł pożar. Podczas piątkowego popołudnia zapłonęły drewniane budki znajdujące się w samym centrum miasta. Na szczęście strażacy szybko zlokalizowali źródło zapłonu, dzięki czemu udało się opanować ogień. Dwie budki, które zapaliły się jako pierwsze, nie spowodowały, że ogień się rozprzestrzenił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łatwopalne drewno w połączeniu ze świątecznym wyposażeniem budek spowodowało, że pożar wybuchł nagle i niespodziewanie. Zgodnie z informacjami płynącymi z Warszawy nie ma żadnych ofiar pożaru, nikt przez niego nie ucierpiał. Póki co nie wiadomo jak doszło do zapalenia się budek.

Jarmark Świąteczny w Warszawie zawsze powoduje, że na Placu Zamkowym znajduje się wiele Warszawiaków oraz turystów z całej Polski i zagranicy. W dużym zagrożeniu znalazło się więc wiele osób, które pojawiły się na miejscu, by kupić świąteczne ozdoby, grzane wino i wiele pamiątek związanych ze stolicą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Poród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

- Do zdarzenia doszło przed godziną 15. Spaliły się dwa stragany, trzeci został nadpalony. W działaniach uczestniczyły dwa zastępy, nie było poszkodowanych - poinformowała straż pożarna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potarł świecą kafelki w łazience. Efekt odbiera mowę, fenomenalny trik na piękną glazurę
  2. Staropolski przepis na genialne pierogi z kapustą podbije serca domowników. Idealne na święta, co roku będziesz je robić
  3. Herbata z imbirem ma niesamowite właściwości lecznicze. Odchudzanie i oczyszczanie to dopiero początek
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

źródło: warszawawpigulce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News