Pożar chlewni
OSP w Belsku Dużym
Irmina Jach - 6 Października 2020

18 zastępów straży w akcji, potem wydarzyło się najgorsze. Strażacy dokonali paraliżującego odkrycia

Pożar w jednej z miejscowości w województwie łódzkim zakończył się w makabryczny sposób. Strażacy, którzy brali udział w akcji gaśniczej, dokonali wstrząsającego odkrycia. Wydarzyło się najgorsze, trudno uwierzyć, jaki był finał katastrofy. Wiadomości, które pojawiły się w mediach, są porażające. Sytuacja była bardzo poważna.

Pożar w małej miejscowości w województwie łódzkim zakończył się w straszliwy sposób. To co odkryli strażacy, którzy gasili płomienie, przechodzi ludzkie pojęcie. Znalezisko było naprawdę makabryczne. To niejedyna fatalna wiadomość, którą dziś przekazaliśmy.

Danuta Martyniuk przerwała milczenieDanuta Martyniuk jest w fatalnym stanie. Przerwała milczenie, jest naprawdę źleCzytaj dalej

Pożar w województwie łódzkim miał makabryczny finał

Pożar, który zakończył się tragicznie, wybuchł w poniedziałek, 5 października, w godzinach wieczornych, w miejscowości Galinki w powiecie rawskim (województwo łódzkie). Jak poinformował rzecznik łódzkiej straży pożarnej, mł. bryg. Jędrzej Pawlak, płomienie strawiły chlewnię o powierzchni blisko 1000 metrów kwadratowych. Zanim funkcjonariusze przybyli na miejsce, budynek spłonął niemal doszczętnie. Po chwili doszło do zawalenia. Na skutek nieoczekiwanych zdarzeń, akcja ratownicza była bardzo utrudniona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Nasze działania polegały na obronie sąsiadujących obiektów oraz przelewaniu zawalonego budynku - przekazał rzecznik straży pożarnej.

Niestety, strażacy, którzy wkroczyli do akcji, dokonali paraliżującego odkrycia. Okazało się, że w chlewni strawionej przez pożar znajdowało się blisko 2,5 tysiąca zwierząt, które straciły życie w niezwykle tragicznych okolicznościach. Zwierzęta podusiły się lub spaliły, ginąc w męczarniach. Wiadomość otrzymana od funkcjonariuszy straży pożarnej łamie serce, trudno uwierzyć, że świnie spotkał taki los.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna akcja służb, karetki masowo wywożą ludzi. Dramatyczne sceny w centralnej Polsce

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Nie żyje aktor znany z hitów na TVP, TVN i Polsacie. Zatrważająca śmierć, ciężko powstrzymać łzy

Obecnie przyczyny fatalnego pożaru nie są znane. Trwają czynności, które mają na celu ustalenie okoliczności zdarzenia. W akcji gaszenia ognia i zabezpieczania terenu wzięło udział aż osiemnaście zastępów straży pożarnej z jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Niwelowanie skutków pożaru trwało przez kilka godzin. Na ten moment nie wiadomo, co spowodowało wybuch płomieni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiarygodna pozycja "Wiadomości" TVP w polskich mediach. Wielu może być wściekłych
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Lekarze ostrzegają. Masz podobne zmiany na ciele? Mogłeś mieć koronawirusa
  4. Znana dziennikarka TVP trafiła do szpitala. Porażająca prawda wyszła na jaw po kilku tygodniach, smutne
  5. Jego filmy znał praktycznie każdy. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  6. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Antyradio

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News