Drastyczne zdjęcia. Pożar stopił kobiecie twarz, nie może jej oddzielić od klatki piersiowej

Drastyczne zdjęcia. Pożar stopił kobiecie twarz, nie może jej oddzielić od klatki piersiowej Źródło: screen/imgur/

Pożar mógł pozbawić ją życia. Kobiecie udało się uciec, jednak konsekwencje tak bliskiej styczności z żywiołem ponosi do dziś. Jej twarz zupełnie się stopiła i połączyła z klatką piersiową, co daje porażający widok. Pozbawiona sił prosi o pomoc.

Pożar zamienił jej życie w piekło na ziemi. Choć od tragicznego dnia minęło już wiele lat, kobieta wciąż nie jest w stanie pogodzić się z tym, co się stało. Codziennie spotyka się z zaciekawionym, niekiedy nawet pogardliwym wzrokiem dziesiątek ludzi. Dopiero po długim czasie postanowiła poprosić o pomoc. 

Pożar zniszczył jej życie 

Leonor Niusa ma obecnie 43 lata, jednak gdy znalazła się w epicentrum pożaru, miała zaledwie 28 lat. Mieszkająca na Filipinach kobieta pracowała wówczas na farmie w miejscowości Zamboanga. Późnym wieczorem weszła do jednego z pomieszczeń i chcąc je rozświetlić, wyjęła z kieszeni świeczkę oraz zapałki. Leonor nie miała pojęcia, że miejsce, w którym właśnie się znajduje, służy do przechowywania benzyny. Zaledwie jeden ruch jej dłoni w celu odpalenia zapałki wystarczył, by dookoła niej w sekundę rozprowadził się ogień. Był on dosłownie wszędzie, jednak po chwili zmagań kobiecie udało się uciec.  

Niusa doznała poważnych oparzeń ciała, między innymi twarzy, która się dosłownie się roztopiła. Z uwagi na stopień poparzenia lekarze przez długi czas nie mogli za bardzo ingerować w jej ciało i musieli cierpliwie czekać, aż rany zaczną się goić. Ten czas wreszcie nadszedł, jednak na wiele zabiegów było już za późno. Okazało się, że dolna część twarzy kobiety wrosła w jej klatkę piersiową, powodując tym samym spore utrudnienie przy poruszaniu czy choćby jedzeniu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zrozpaczone kobieta prosi o pomoc 

43-latka przez wiele lat, żyła z wyglądem, który odpychał od niej wszystkich, ponieważ nie było jej stać na leczenie. Leonor jest mamą małego chłopca i to właśnie dla niego postanowiła zawalczyć o "nową twarz". Wraz z maluchem chodziła z miasta do miasta, od domu do domu, prosząc o jakiekolwiek datki na leczenie. Choć wielu ludzi odmawiało pomocy, znaleźli się też tacy, którzy ofiarowali jej tyle, ile mogli. 43-latce wciąż brakuje sporo pieniędzy, jednak mimo to nie traci nadziei i wciąż zbiera datki.  

screen/imgur/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4.  Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej

Źródło: popularne 

Następny artykuł