Tragedia w dużym polskim mieście. Ogromny pożar pochłonął kamienicę, trzy osoby spłonęły żywcem, kilka jest rannych

Tragedia w dużym polskim mieście. Ogromny pożar pochłonął kamienicę, trzy osoby spłonęły żywcem, kilka jest rannych

Pożar wybuchł niespodziewanie, a ogień szybko rozprzestrzenił się na kamienicę. Trzydzieści osób zostało ewakuowanych z mieszkań. Znaleziono trzy martwe osoby, kilka jest w poważnym stanie.

Pożar wybuchł znienacka w kamienicy w centrum Szczecina. W mieszkaniu, z którego ogień rozprzestrzenił się na resztę budynku, strażacy znaleźli trzy martwe osoby. Kilka kolejnych jest w poważnym stanie, przetransportowano je do szpitala. Trzydzieści osób ewakuowano z okolicznych mieszkań. Kamienica momentalnie stanęła w płomieniach.

Pożar wybuchł w jednym z mieszkań. Strażacy znaleźli w nim trzy martwe osoby

Do wypadku doszło dzisiaj po południu. Ogromny pożar wybuchł przy ulicy Andrzeja Małkowskiego w Szczecinie. Kamienica bardzo szybko stanęła w ogniu. Strażacy znaleźli trzy martwe osoby w mieszkaniu, w którym najprawdopodobniej doszło do wybuchu pożaru. Trzy kolejne zostały przewiezione do lokalnego szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Na razie nie ma informacji o tym, czy ich życie jest zagrożone. Na miejscu wciąż pracuje kilka zastępów straży pożarnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożar strawił całką kamienicę, mieszkańcy zostali ewakuowani, czekają na informacje

Na miejscu strażacy ewakuowali całą kamienicę. Wyprowadzonych zostało około 30 osób przebywających w sąsiednich mieszkaniach. Wszyscy oczekują w podstawionym pod kamienicę autobusie na zakończenie akcji ratowniczej. Nie wiadomo, w jakim stanie będzie budynek po ugaszeniu pożaru. Mieszkańcy nie wiedzą, kiedy będą mogli wrócić do domów.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Pożar jest już opanowany, ale wciąż trwa dogaszanie pogorzeliska. Na miejscu, oprócz straży pożarnej, pracują służby ratownicze oraz policja. Na razie nie ma informacji, co doprowadziło do wybuchu pożaru, trwa ustalanie szczegółów tragedii. Wiadomo jedynie, że rozpoczął się w mieszkaniu, w którym ratownicy znaleźli martwe ciała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT
  2. Gdy panna młoda weszła do kościoła goście zaniemówili. Nawet ksiądz był zniesmaczony tym, co zobaczył
  3. Kamila poczuła ból w lewej nodze. Gdyby nie szybka reakcja, już by nie żyła
  4. Znaki zodiaku, które powinny uważać w długi weekend. 3 z nich będą miały wyjątkowego pecha
  5. Samolot spadł na dom Polaków, wbił się aż do piwnicy. Pilot zginął w męczarniach, rodzina straciła wszystko

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News