Powyborczy Chajzer hitem sieci: "Wisława Szymborska dobrą kandydatką" (video)

Powyborczy Chajzer hitem sieci: "Wisława Szymborska dobrą kandydatką" (video)

Filip Chajzer, dziennikarz telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN, ruszył w raz z kamerą w miasto, by zbadać nastroje powyborcze wśród Polaków. Podczas nagrywania video natrafił na młodego wyborcę który poświadczył, że... głosował na Wisławę Szymborską.

Chłopak stwierdził wpierw, że swój głos oddał na tego, kogo wskazała mu jego mama. Od razu dodał, że wręcz oddał swojej matce kartę do głosowania, a ta wybrała za niego. Nie byłoby to tak zabawne, gdyby chłopak z przekonaniem nie mówił o tym, że jego mama oddała dwa głosy na Wisławę Szymborską - nieżyjącą już polską poetkę, laureatkę nagrody Nobla. Przeprowadzający sondę dziennikarz TVN nie uświadomił jednak chłopaka o tym, że Szymborskiej na listach wcale nie było. Co więcej, na pytanie Filipa Chajzera, czy Wisława Szyborska to dobra kandydatka, chłopak odpowiedział: "Myślę, że tak bo... no nie wiem". Dalej podpytywany przez dziennikarza, co Szymborska mogłaby dla niego zrobić, powiedział: "Dla mnie to nic. Dużo może pomóc starszym ludziom, tak? Na przykład babci, to jest w tą stronę. Młodzieży to nie pomoże, tak?. Młodzież se sama da radę, ale gorzej ze starszymi osobami".

Szymborska uratuje Polskę!?Filip Chajzer ruszył na wybory, żeby sprawdzić, co Polaków w naszym kraju denerwuje, co cieszy i ... na kogo głosowali. http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/szymborska-uratuje-polske,183622.html Okazuje się, że na niektórych listach pojawili się kandydaci, o których nie mieliśmy pojęcia np. Wisława Szymborska, która: "Co prawda młodzieży nie pomoże (ta poradzi sobie sama!), ale już starsi ludzie będą mieli na pewno lepiej np. babcia! Posted by Dzień Dobry TVN on Monday, 26 October 2015
Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: Facebook.com pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News