Ten program kochały tysiące Polaków. Teraz może zaskarbić sobie nowych fanów. To za sprawą nowej prowadzącej, której wdzięki przyciągną przed ekrany kolejnych widzów.

Mowa o legendarnym teleturnieju „Koło Fortuny”. Przez lata oglądały go tysiące spragnionych rozrywki Polaków. Zniknął z anteny na 8 lat, aby powrócić w nowym wydaniu. Znamy już jego obsadę.

W roli prowadzącego „Koło Fortuny” zobaczymy Rafała Brzozowskiego. Znany piosenkarz zastąpi Krzysztofa Tyńca. Jednak osobą w obsadzie, która wzbudza w widzach największe emocje, jest asystentka prowadzącego.

Izabellę Krzan kojarzyć możecie, jako Miss Polonia 2016. Dziewczyna nie bez powodu zdobyła tytuł najpiękniejszej. Jej wdzięki są powalające.

Będzie bardzo wesoło, a dziewczyna współprowadząca program będzie tańczyć i rozmawiać z publicznością. Nie mogę się doczekać, aż powiem, by odsłoniła cztery litery. Nie ma sensu powielać tego, co było kiedyś, będzie więc coś nowego. Nie wiem, jak to jeszcze będzie, bo to wszystko wyjdzie w praniu – mówił Rafał Brzozowski w „Pytaniu na śniadanie”.

Zmiany w obsadzie to nie jedyne, czym wyróżniać się będzie nowa odsłona „Koła Fortuny”. Program zostanie wzbogacony m.in. występami tanecznymi i piosenkami. Nowe odcinki emitowane będą na jesieni w TVP2.

fot. Instagram/izabellakrzan
fot. Instagram/izabellakrzan
fot. Instagram/izabellakrzan
fot. Instagram/izabellakrzan
fot. Instagram/izabellakrzan

źródło: Fakt.pl

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również