rosja
źródło: liga.net
Wiadomości Pikio - 30 Czerwca 2015

Powódź ropy w Rosji! Zalane 10 hektarów

Jak informuje portal kresy.pl w okolicach rosyjskiego miasta Nieftiejugansk położonego w Chanty-Mansyjskim Okręgu Autonomicznym – Jugrze doszło do pęknięcia ropociągu.

Zdarzenie okazało się tragiczne w skutkach, wyciekająca ropa zalała ponad 10 hektarów ziemi, w tym również tej zamieszkałej przez Rosjan. Jest już to kolejna katastrofa ekologiczna nawiedzająca ten region. Niedawno doszło tam również do powodzi. Jak donoszą kresy.pl władze lokalne nie przedsięwzięły żadnych środków pomocowych dla poszkodowanej ludności. Zmusiło to mieszkańców do szukania pomocy bezpośrednio u rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMZdarzenie okazało się tragiczne w skutkach, wyciekająca ropa zalała ponad 10 hektarów ziemi, w tym również tej zamieszkałej przez Rosjan. Jest już to kolejna katastrofa ekologiczna nawiedzająca ten region. Niedawno doszło tam również do powodzi. Jak donoszą kresy.pl władze lokalne nie przedsięwzięły żadnych środków pomocowych dla poszkodowanej ludności. Zmusiło to mieszkańców do szukania pomocy bezpośrednio u rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News