Ten imigrant zdecydowanie takiego „powitania” się nie spodziewał. Mężczyzna wtargnął na przejście graniczne między Marokiem a hiszpańską Melillą i próbował siłą się przedrzeć do europejskiego kraju. Nie miał szczęścia. Nawet spory nóż nie pomógł mu w tym fortelu.

Do zdarzenia doszło we wtorek. To właśnie tego dnia Marokańczyk postanowił przedrzeć się do Hiszpanii. Uzbroił się w spory nóż i ruszył na granicę z Melillą. Na przejściu miał problemy, ale pchnięty nożem strażnik nie był w stanie go zatrzymać. Pognał więc dalej, wymachując ostrym narzędziem.

Na nagraniu, które uchwyciły kamery monitoringu, widać jak inni strażnicy cofają się przed agresorem. Wykorzystali jednak moment, kiedy ten poczuł się zbyt pewnie i okrążyli napastnika. Mężczyzna nie zorientował się nawet, co się dzieje.

W momencie jego nieuwagi jeden ze strażników chwycił za ciężką plastikową barierkę i wyrżnął nią w głowę nożownika. Kilka chwil później leżał już długi na ziemi, a jego ciało przygniatało kilku strażników. Jego atak został udaremniony.

Trafił już za kraty i czeka go teraz proces. Strażnik, który został pchnięty nożem, trafił do szpitala. Skończyło się na szczęście tylko na skaleczonej ręce.

https://www.youtube.com/watch?v=26fynCPrmQI

...

Zobacz również