Powiedział, że feministki łatwo się wkurzają, więc feministka... łatwo się wkurzyła (VIDEO)

Powiedział, że feministki łatwo się wkurzają, więc feministka... łatwo się wkurzyła (VIDEO) Źródło:

Na antenie Sky News HD doszło do kuriozalnej sytuacji. Dziennikarz powiedział, że feministki łatwo się wkurzają, więc jedna z nich... wkurzyła się na niego.

W dyskusji na temat "obraźliwych" imion dla zwierząt wziął udział dziennikarz oraz autor Peter Lloyd oraz radykalna feministka, Kate Smurthwaite.

Prowadząca program dziennikarka Sky News zapytała się Lloyda czy istnieją słowa opisujące mężczyzn, które go obrażają. Ten powiedział, że nie, "a nawet gdyby istniały, to nie chciałbym ich zakazywać". Po tem z uśmiechem na twarzy wygłosił przerobione powiedzenie, którego oryginalna wersja brzmi: Stick and stones may break my bones, but words will never hurt me (Patyki i kamienie mogą połamać moje kości, ale słowa nigdy mnie nie zranią - przyp. red.).

- Stick and stones may break my bones, but there will always be things to offend feminists (Patyki i kamienie mogą połamać moje kości, ale zawsze będzie coś co obrazi feministki - przyp. red.) - powiedział.

Jak na ironię, dyskutująca z Lloydem feministka... natychmiast wpadła w szał, potwierdzając tym samym jego żartobliwą teorię. Nagranie z programu szybko stało się hitem w sieci.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News