Ci z nas, których dzieciństwo przypadło na lata 90. z pewnością pamiętają serialowy hit tamtych czasów – „Power Rangers”. Jak się okazuje, niebawem do kin trafi film oparty właśnie na hicie lat 90-tych. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun. 

Trudno chyba znaleźć kogokolwiek, kogo dzieciństwo przypadło na lata 90. ubiegłego wieku i który nie kojarzyłby serialu „Power Rangers” opowiadającego o grupce nastolatków, którzy pod postacią Power Rangerów walczą ze złem przy pomocy gigantycznych maszyn bojowych – Zordów – wzorowanych na zwierzętach, które w razie potrzeby mogły połączyć się w jedną superbroń.

Przez ostatnią dekadę o „Power Rangersach” nie było wiele słychać. Wydawało się, że nikt nie jest już zainteresowany produkcją kolejnych części serialu, a tym bardziej długometrażowego filmu.

Jak się jednak okazuje, „Power Rangersi” powrócą, od razu na duży ekran. Na  New York Comic Con został zaprezentowany pierwszy ze zwiastunów.

https://www.youtube.com/watch?v=Q-C4qqsgs8w

W filmie zagrają m.in. Dacre Montgomery, Naomi Scott, RJ Cyler, Becky G, Ludi Lin, Bryan Cranston i Elizabeth Banks. Budżet filmu to 150 milionów dolarów.

Premiera odbędzie się już 24 marca przyszłego roku.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również