Wadowice. Burmistrz, Mateusz Klinowski, poinformował, że już teraz skończyły się środki na wypłaty pieniędzy z programu 500+. O problemy oskarża przede wszystkim rząd Beaty Szydło. 

Pieniądze na program 500+ skończyły się. Premier Beata Szydło i jej rząd nie zaplanowali przekazania nawet połowy potrzebnych środków na wypłaty w Gminie Wadowice, a przekazane środki już zostały wyczerpane – przekazał burmistrz Klinowski.

Włodarz Wadowic poinformował mieszkańców, że jeśli rząd Beaty Szydło przekaże środki, to wypłaty zostaną wznowione.

– Wszystkich czekających na wypłaty mieszkańców informuję, że wznowimy je po przesłaniu pieniędzy przez rząd. Oto codzienność dobrej zmiany. 

Klinowski od początku krytykował Prawo i Sprawiedliwość i pomysły rządu Beaty Szydło. Burmistrz jest społecznikiem, ateistą i zwolennikiem legalizacji marihuany. Jako doktor nauk prawnych z Uniwersytetu Jagiellońskiego przekonuje, że jest zwolennikiem nowoczesnego podejścia do pełnienia funkcji publicznej.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.