Jan Tomaszewski, wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, trener i publicysta sportowy ujawnia dramat Lewandowskiego. Robert jest poważnie zdołowany.

O zawodowych sukcesach Roberta Lewandowskiego rozpisują się wszystkie media z całego świata. Wydawałoby się, że ten wielki sportowy sukces powinien być powodem do euforii, a tymczasem okazuje się, że jest zgoła inaczej.

Lewandowski był mocno poirytowany faktem po publikacji wyników plebiscytu „France Football”, w którym kapitan reprezentacji Polski, który miał za sobą w tym czasie nieustanne pasmo sukcesów, został umieszczony dopiero na 16. miejscu.

Puściły mu nerwy, kiedy przed nim na liście znaleźli piłkarze, którzy osiągnęli znacznie mniej od niego. Dodatkowo jest dołowany przez swoje środowisko. To jeszcze bardziej wpływa na złe samopoczucie gwiazdora, któremu trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

ZOBACZ TAKŻE: Co tam się działo! Niesamowite show z Lewandowskim u Wojewódzkiego

Dramat Lewandowskiego, jest zdołowany działaniem bliskich mu osób

Jan Tomaszewski ujawnia, że Roberta Lewandowskiego dołują osoby z jego najbliższego otoczenia, które powinny pomóc mu w karierze i dbaniu o dobry wizerunek.

– Roberta dołuje otoczenie – mam na myśli jego menedżerów, którzy nierozważnie się wypowiadali na jego temat. Robert na boisku strzela bramki jak na zamówienie, a jego menedżerzy nie pomagają mu. To się zaczęło kilka miesięcy temu, gdy Robert nie został królem strzelców Bundesligi – mówi były bramkarz.

– Pojawiły się dziwne sprawy, że w Borussia pomogła Aubameyangowi zostać królem, a Bayern Robertowi nie. To nie wpływa na pozytywny obraz. Ale ważne, że jest w kręgu zainteresowania i jako jedyny Polak jest typowany i nominowany do wszystkich rankingów, zestawień. Musi po prostu być bardziej rozpropagowany – dodał Tomaszewski.

Czy złe samopoczucie Roberta Lewandowskiego wpłynie na jego piłkarską formę? Sportowi eksperci nie mają wątpliwości i doskonale zdają sobie sprawę z tego, że prywatne problemy zawodników często są powodem drastycznych obniżek dyspozycji, z których potem trudno się podnieść.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski UJAWNIA. „Oto rzeczy, których o mnie nie wiecie”

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!


10 najseksowniejszych tenisistek świata [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również