Powaliło nas na łopatki. Wiemy ile zarabia Popek

Powaliło nas na łopatki. Wiemy ile zarabia Popek

Ile zarabia Popek Monster? Kwota dosłownie zwaliła nas z nóg! Za udział w programie "Taniec z gwiazdami" celebryta zarobi krocie! 

Popek, samozwańczy "Król Albanii" to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Treści przekazywane przez artystę są często bardzo mocne, dosadne i wulgarne. ZOBACZ TAKŻE: Skandal w „Taniec z Gwiazdami”! Popek grozi partnerce: „Jeśli nie nauczysz mnie Tanga, to…” "Król Albanii" szokuje opinię publiczną również poprzez swój wygląd. Celebryta wytatuował sobie gałki oczne i dokonał skaryfikacji, czyli pociął sobie twarz, żeby mieć charakterystyczne blizny. Wstawił sobie również bardzo drogie zęby ze złota, których koszt opiewał na kilkaset tysięcy złotych.

Popek za udział w programie "Taniec z gwiazdami" zarobi krocie!

Teraz kontrowersyjnemu raperowi zaproponowano udział w "Tańcu z gwiazdami". Dziennikarzom Super Expressu udało ustalić się, że za każdy odcinek w programie celebryta dostanie aż 15 tysięcy złotych. Kwota dosłownie zwala z nóg i nic dziwnego, że na wieść o takim honorarium Popkowi aż chce się tańczyć. ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami: Tancerki przerażone i zapłakane. Popek niszczy je psychicznie Gwiazdor na swoim profilu na Instagramie odniósł się do tych doniesień. W swoim wpisie zwrócił się do producentki serialu. - Pani Nino, kłaniam się nisko, dzięki pani zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem w tym kraju. Zawodowym tancerzem w tym kraju! Kłaniam się nisko, tańczmy dalej! - napisał celebryta.

Popek w Tańcu z Gwiazdami

Gdzie oglądać Popka w Tańcu z gwiazdami? Popek wystąpi w show emitowanym na Polsacie. Kiedy premiera Tańca z gwiazdami? Premiera Tańca z gwiazdami 2 marca 2018 roku. Gdzie Oglądać Taniec z Gwiazdami? Program najlepiej oglądać w telewizji Polsat, ale show można obserwować również na IPLA.TV. O której godzinie i kiedy emitowany będzie Taniec z gwiazdami? Nowe odcinki Tańca z gwiazdami zobaczymy w każdy piątek o godzinie 20:05. ZOBACZ TAKŻE: Popek w „Tańcu z gwiazdami”! Nie uwierzycie z kim zatańczy Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News