Tragiczne informacje. Aktor znany z "Potopu" i "Alternatywy 4" nie może chodzić, jest w koszmarnym stanie

Tragiczne informacje. Aktor znany z "Potopu" i "Alternatywy 4" nie może chodzić, jest w koszmarnym stanie Źródło: .

"Potop" przyniósł mu ogromną sławę i zjednał rzeszę wiernych fanów. Teraz jego miłośnicy przeżyli szok, w mediach bowiem pojawiły się informacje o fatalnym stanie zdrowia aktora. Każdy dzień to dla niego prawdziwy koszmar.

"Potop" to tylko jedna z licznych produkcji, w których mieliśmy okazję go zobaczyć. Za niebywały talent, charyzmę i poczucie humoru pokochały go tysiące. Przez wiele lat cieszył się niesłabnącą sławą, która bez wątpienia mogłaby trwać do dziś. Niestety, jakiś czas temu aktor bez słowa wyjaśnienia usunął się w cień. Jego fani zaczęli coraz bardziej się zamartwiać, a gdy ujawniono informacje o jego stanie zdrowia, nie mogli w to uwierzyć. Jest naprawdę źle.  

Aktor znany z filmu "Potop" czy "Czterej pancerni" niespodziewanie zniknął 

Wiesława Gołasa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Aktor ma na swoim koncie role w produkcjach takie jak: "Żona dla Australijczyka", "Czterej pancerni", "Poszukiwany, poszukiwana", "Kapitan Sowa na tropie" i wiele innych. Swoim talentem aktorskim mógł wykazać się nie tylko grając na planie filmowym, ale również na deskach niejednego teatru. 

Przez wiele lat swojej kariery zawodowej osiągnął naprawdę wiele i stał się prawdziwym wzorem do naśladowania dla wielu aspirujących aktorów, którzy dziś również mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Swego czasu Gołas chętnie pojawiał się w miejscach publicznych, gdzie fani mogli zamienić z nim choć słowo. Jednak już od jakiegoś czasu na próżno go wypatrywać, gdyż - jak możemy się dowiedzieć - aktor niemalże nie opuszcza swojego domu. Dopiero niedawno ujawniono powody. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdor jest w fatalnym stanie. Każdego dnia przeżywa koszmar 

Już w październiku Gołas skończy 89 lat, więc dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że nie może cieszyć się nieskazitelnym zdrowiem. Nikt jednak nie podejrzewał, że sytuacja jest aż tak poważna. W mediach pojawiły się informacje mówiące, że przez problemy zdrowotne, aktor prawie nie może chodzić.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przez chorobę syna rzuciła karierę. Jest nieuleczalnie chory, dla niego poświęciła wszystko
2. Mama wtarła najstraszniejszą substancję świata w dziąsła dziecka. Nie miało szans na przeżycie

Ból nie opuszcza go ani na chwilę, lecz aktor przyznaje, że zdążył się już do niego przyzwyczaić. Choć liczne schorzenia zawładnęły jego życiem, stara się tym zupełnie nie przejmować. 

- Bardzo często mam problemy z chodzeniem. Trochę jestem uziemiony, ale wychodzę razem z żoną na spacery. Nie załamuję się, bo dla mnie to jest normalna rzecz - powiedział w rozmowie z Super Expressem

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Dostaniesz GIGANTYCZNE dofinansowanie na remont. Polacy masowo składają wnioski
  2. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
  3. Rodzice katowali małego chłopca, zapłakany spojrzał na okno i wziął rozbieg. To było dziewiąte piętro
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. TVP: Straszna katastrofa lotnicza za granicą! Skrzydło rozcięło dom, pilot wyleciał w powietrze

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł