Potężny wybuch w kujawsko-pomorskim. Samochody po prostu zmiażdżone jego siłą (VIDEO + ZDJĘCIA)

Potężny wybuch w kujawsko-pomorskim. Samochody po prostu zmiażdżone jego siłą (VIDEO + ZDJĘCIA)

Tuż po południu w środę w małej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim doszło do potężnego wybuchu na jednej ze stacji benzynowych. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych ani rannych.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że wybuch na jednej ze stacji benzynowych w Topólce został spowodowany przez pracownika próbującego rozmrozić instalację. Wybuchły dwa zbiorniki z gazem do tankowania pojazdów - łącznie 5 tysięcy litrów.

Na szczęście nikt nie stracił życia ani nie został ranny. Jedynymi ofiarami wybuchu zostały dwa samochody zaparkowane w pobliżu (należące do pracowników stacji), które doszczętnie spłonęły. W wyniku wybuchu w pobliskich domach wypadły szyby a z kościoła wypadł witraż.

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia i nagrania ze zdarzenia. Ogrom wybuchu i zniszczeń powala - samochody zostały dosłownie zmiażdżone. Sam wybuch w ok. 45 sekundzie nagrania.

Potężna eksplozja w Kujawsko-Pomorskim Potężna eksplozja w Kujawsko-Pomorskim, auta zmiażdżone. Czytaj więcej http://pikio.pl/potezny-wybuch-w-kujowsko-pomorskim-samochody-po-prostu-zmiazdzone-sila-wybuchu-video-zdjecia/ ______________________________________________________ Pikio TV - bezstronna telewizja internetowa Opublikowany przez Pikio TV na 11 styczeń 2017
https://www.youtube.com/watch?v=0cq92SyWVvk fot. czytelnik wloclawek.naszemiasto.pl fot. facebook.com/OSP Lubraniec fot. facebook.com/OSP Lubraniec fot. facebook.com/OSP Lubraniec fot. facebook.com/OSP Lubraniec fot. facebook.com/OSP Lubraniec fot. facebook.com/OSP Lubraniec fot. czytelnik wloclawek.naszemiasto.pl fot. czytelnik wloclawek.naszemiasto.pl fot. czytelnik wloclawek.naszemiasto.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News