Przy autostradzie A1 w Krzyżanowie dwie grupy kibiców starły się ze sobą oraz z policją. 4 ranne osoby trafiły do szpitala, a ruch na tym odcinku przez długi czas był znacznie utrudniony, co rozwścieczyło setki kierowców.

5 sierpnia doszło do ogromnego starcia pomiędzy kibicami z Zabrza oraz Stalowej Woli. Łącznie bowiem na parkingu spotkało się osiem autobusów wypełnionych fanami piłkarskich drużyn. Sprawa wyglądała na tyle poważnie, że do jej rozwiązania zaangażowano policję.

4 osoby zostały ranne i musiały trafić do szpitala. Stan jednej z nich był ponoć bardzo poważny, jednak jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Jak zaznacza policja, bilans poszkodowanych i tak jest stosunkowo niewielki, jak na tych rozmiarów bójkę.

Starcie pomiędzy dwiema grupami kibiców oraz funkcjonariuszami rozwścieczyło setki kierowców, którzy z powodu awantury musieli stać w gigantycznych korkach. Media oraz policja od razu rozpoczęły informowanie o możliwych objazdach, jednak niewiele osób się na nie zdecydowało, gdyż nikt nie wyobrażał sobie aż takich utrudnień w ruchu.

Fot. Twitter/Agnieszka Gozdyra
Fot. Twitter/Agnieszka Gozdyra
Fot. Twitter/Agnieszka Gozdyra
Fot. Twitter/Agnieszka Gozdyra

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również