Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podczas swojego wystąpienia w Sejmie w ramach audytu rządów PO-PSL zaliczył dosyć poważną wpadkę. Minister w rządzie PiS oskarżył swoją formację o stworzenie największej zapaści w sądownictwie. 

Podczas swojego wystąpienia w ramach audytu rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, minister Ziobro zarzucał swoim poprzednikom m.in. utrudnianie walki z zorganizowaną przestępczością, zdegradowanie oraz doprowadzenie do zapaści sądownictwa.

ZOBACZ TAKŻE – Gorąco w Sejmie. Premier Szydło: Przez rządy PO Polacy stracili 340 mld zł

Nie obyło się jednak bez poważnej wpadki. Minister w rządzie Prawa i Sprawiedliwości (zarówno w latach 2005-2007 jak i obecnie) przejęzyczył się i obwinił swoją formację o zapaść w sądownictwie.

ZOBACZ TAKŻE – Niesiołowski: W Biblii nie ma nic o Kaczyńskim, bo Mojżesz był uchodźcą

 – Zapaść sądownictwa. Mogę powiedzieć to samo co o prokuraturze: żaden jeszcze rząd nie potrafił tak skutecznie, w tak krótkim czasie doprowadzić do takiej zapaści sądownictwa, w szczególności w obszarze prawa karnego, jak udało się to zrobić rządom Prawa i Sprawiedliwości – powiedział min. Ziobro czym wywołał rozbawienie opozycji.

– Po raz pierwszy powiedział prawdę – komentuje opozycja.

ZOBACZ TAKŻE – Tusk o audycie rządów PO-PSL: Świento prowda, tys prowda i audyt

UWAGA! Prosimy nie zwracać uwagi na stronniczy tytuł załączonego filmu. Nie jest naszego autorstwa. 

https://www.youtube.com/watch?v=qbMUL_SBrjo

ZOBACZ TAKŻE – Kaczyński: Ilość rzeczy złych za rządów PO była gigantyczna

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

...

Zobacz również