Potężna wpadka mediów. Zamiast zdjęcia Trumpa wstawili… (foto)

Potężna wpadka mediów. Zamiast zdjęcia Trumpa wstawili… (foto)

Donald Trump z pewnością nie będzie zadowolony z wpadki jednego z dzienników ukazujących się na Dominikanie. Artykuł, który opublikowano w dziale politycznym, zilustrowano zdjęciem Donalda Trumpa. Tak przynajmniej sądzono.

Dziennikarze pracujący nad materiałem zaliczyli niemałą wpadkę. Artykuł dotyczący relacji USA - Izrael okraszony został bowiem zdjęciem przedstawiającym z jednej strony premiera izraelskiego, Benjamina Netanjahu, a z drugiej - prezydenta USA. Problem w tym, że tylko zdjęcie Netanjahu jest właściwe.

Ta, gdzie powinna znajdować się sylwetka 45. prezydenta USA, Donalda Trumpa jest bowiem amerykański komik, Alex Baldwin, w przebraniu. Baldwin znany jest z prowadzenia satyrycznego programu w stacji NBC, który ukazuje się co sobotę - Saturday Night Live. W kolejnych programach Baldwin w komiczny sposób opisuje sytuację polityczną USA i parodiuje Trumpa przebrany za niego.

Nie trzeba było więc długo czekać, by wieść o wpadce dominikańskiego dziennika rozniosła się echem po całym świecie. Z pewnością o pomyłce usłyszał także Donald Trump. Prezydent USA z pewnością nie jest zadowolony - pomylono go bowiem z Baldwinem, którego serdecznie nie cierpi.

Chociaż dziennik przeprosił czytelników za wpadkę, o podobnym geście w stronę Białego Domu nic nie wiadomo.

źródło: uvnimg.com pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News