Widzowie w Bostonie, którzy w święto dziękczynienia chcieli obejrzeć program kulinarny przeżyli szok. W telewizji zamiast ulubionego kucharza zobaczyli film pornograficzny z transseksualną gwiazdą.

Użytkowniczka Twittera nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zamiast programu słynnego kucharza Anthonego Bourdein’a, na ekranie pojawił się film erotyczny. Dziewczyna umieściła zdjęcia w internecie, aby dowiedzieć się, czy inny widzowie mają podobny problem.

Po opublikowaniu historii do użytkowniczki zaczęły masowo napływać agresywne wiadomości. Rozwścieczeni internauci zarzucali jej wymyślenie historii.

CNN wydał oficjalne oświadczenie w sprawie. Według telewizji winę za całe zamieszanie ponosi dostawca sygnału firma RCN. Z drugiej strony RCN twierdzi, że nie doszło do żadnego błędu po ich stronie. Niezależnie od tego, kto jest odpowiedzialny za wpadkę, wizerunek CNN z pewnością ucierpiał na całym zamieszaniu.

Najbardziej ucieszyła się z całej historii gwaizda rzeczonego filmu, która podziękowała telewizji za darmowy czas antenowy.

tranny-2

trans
Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

wk

...

Zobacz również