Potężna wpadka Britney Spears. Nie zorientowała się i paradowała po scenie z nagimi piersiami (video +18)

Potężna wpadka Britney Spears. Nie zorientowała się i paradowała po scenie z nagimi piersiami (video +18) Źródło:

Światowej sławy piosenkarka Britney Spears z pewnością nie spodziewała się tak potężnej wpadki jaką zaliczyła na jednym z ostatnich koncertów. Podczas wykonywania jednego z jej hitów, fani mieli okazję "podziwiać" jej pierś która "uciekła" ze skromnego stroju. Gwiazda Pop długo nie była świadoma sytuacji i paradowała tak po scenie.

Takie koncerty największych gwiazd muzyki na świecie jak ten Britney w Los Angeles przechodzą do historii, ale nie z uwagi na ich muzykę tylko z powodu krępujących wpadek jakie zaliczają.

Artystka długo nie była świadoma sytuacji. Gdyby nie jeden z tancerzy, który podbiegł do niej i ją o tym uświadomił trącając jej pierś na znak, że coś jest nie tak to zapewne paradowałaby z piersią na wierzchu jeszcze przez dłuższy czas.

Spears z pewnością zapamięta ten występ, przez resztę którego co chwila sprawdzała czy wszystko leży na swoim miejscu i przykryte jest jak należy.

https://www.youtube.com/watch?v=Q3oPw9ui0n4 Podobną wpadkę zaliczyła w przeszłości siostra króla Popu, Janet Jackson na koncercie Super Bowl w 2004 roku. https://www.youtube.com/watch?v=R7ifGMUfHnc
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News