Niesamowite informacje! Koniec poszukiwań autystycznego chłopca, służby znalazły kryjówkę

Niesamowite informacje! Koniec poszukiwań autystycznego chłopca, służby znalazły kryjówkę Źródło: facebook/policja_slaska/

Poszukiwania chorego chłopca trwały od dwóch dni, gdy ten nie wrócił do domu. Funkcjonariusze rozpoczęli swoje prace, publikując między innymi wizerunek dziecka i zwiększając tym samym szanse na jego odnalezienie. Wszystko szczęśliwe się zakończyło, o czym oficjalnie poinformowała policja.

Poszukiwania autystycznego 12-latka właśnie dobiegły końca. Potwierdzone informacje na ten temat opublikowali sami funkcjonariusze policji, którym udało się odnaleźć kryjówkę chłopca. Nie spodziewali się jednak, że będzie to w takim miejscu 

Poszukiwania nastolatka dobiegły końca. Policja poznała jego kryjówkę 

Przypominamy, że w miniony piątek służby upubliczniły wizerunek Stevena po tym, jak jego mama zgłosiła zaginięcie. 12-latek chory na autyzm wyszedł z domu w środę 24 lipca, a ostatni raz był widziany następnego dnia w Katowicach w obecności swoich znajomych. Mundurowi niezwłocznie rozpoczęli akcję poszukiwawczą, sprawdzając każde z możliwych miejsc, do których ten mógł się udać. 

Kilkanaście godzin temu na oficjalnym Facebooku śląskiej policji pojawił się post, w którym poinformowano, że poszukiwania dobiegły końca, a nastolatek został odnaleziony cały i zdrowy. Okazuje się, że szczęśliwe zakończenie sprawy było możliwe dzięki współpracy z funkcjonariuszami z innych oddziałów. Jak możemy przeczytać, mundurowi byli w niemałym szoku, gdy odkryli, że Steven przez cały czas przebywał w hostelu i to ze swoimi znajomymi. Ponoć nastolatek wcale nie miał zamiaru wracać do domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- (...) Jak się okazało na razie nie zamierzał wracać. Chłopak jest cały i zdrowy (...) Steven przebywał w hostelu na terenie #BielskoBiała, razem ze swoimi kompanami 18-letnią dziewczyną i 16-latkiem z Zabrza. Kiedy policjanci odwiedzili ich kryjówkę, byli mocno zaskoczeni. (...) Do odnalezienia doszło dzięki współpracy policjantów ze Świętochłowic, Bielska-Białej, Zabrza oraz wydziałów kryminalnego i cyberprzestępczości KWP w Katowicach - czytamy. 

W chwili obecnej nie ma zbyt wielu informacji na temat tego, dlaczego chłopiec postanowił uciec z domu. Nie wykluczone, że znaczący wpływ na taką decyzję miała jego choroba, jednak równie prawdopodobna jest teoria, że wszystko działo się na namową jego towarzyszy. 

facebook/policja_slaska/

  1. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie
  4. Dieta zupowa jest niesamowita! Nadzwyczajne efekty robią wielkie wrażanie na wszystkich
  5. Ledwo trzymała się na nogach, gdy ludzie rozpoznawali jej twarz aż przystawali. To wielka gwiazda disco polo!
  6. Policja przekazała pilne wieści dot. akcji ratunkowej chłopca nad polskim morzem w Polsacie. Niestety, są najgorsze z możliwych

Źródło: facebook   

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu