Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień

Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień Źródło: PRZEMYSLAW SZYSZKA/East News (ZDJĘCIE POGLĄDOWE)

Trwają poszukiwania dwóch młodych mężczyzn, którzy zaginęli na Zalewie Szczecińskim. Służby nie ustają w działaniach i cały czas prowadzą bardzo nierówną walkę z czasem. Jeszcze wczoraj media obiegła informacja o przerażającym znalezisku, którego dokonano podczas akcji. Dzisiejsze wiadomości nie są niestety bardziej optymistyczne.

Poszukiwania dwóch mężczyzn, którzy zaginęli na Zalewie Szczecińskim, wkroczyły w kolejny etap. Akcja została przerwana wczoraj wieczorem, ale dzisiaj od samego rana ratownicy ponownie przeczesują wodę w poszukiwaniu dwóch Ukraińców.

Poszukiwania na Zalewie Szczecińskim. Nowe informacje ws. dwóch mężczyzn

W niedzielę wieczorem dwaj Ukraińcy płynęli w okolicy Nowego Warpna na Zalewie Szczecińskim. Niestety, po kilkunastu godzinach, w których nie udało się podjąć z nimi kontaktu, służby były zobligowane do wszczęcia akcji poszukiwawczej.

Pierwsze nienapawające optymizmem informacje doszły do nas już wczoraj. Strażacy znaleźli wówczas motorówkę, którą podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Niestety, jednostka była odwrócona do góry dnem, a w pobliżu nie znaleziono żadnych ciał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak podają lokalne media, na miejscu trwa połączona akcja służb. Poszukiwania prowadzi straż pożarna wraz z Morską Służbą Poszukiwania i Ratownictwa. Na miejscu do dyspozycji ratowników pozostaje łódź Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wyposażona w sonar. Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się w poniedziałek. Właśnie wtedy właściciel motorówki zauważył jej brak. Ukraińcy wzięli ją pod pretekstem podpłynięcia do sklepu.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co wydarzy się w Polsce 15 czerwca. Wiele osób czekało na tę informację

2. Znika kolejne obostrzenie, wielu Polaków będzie zachwyconych. Minister Zdrowia podał ważną datę

Właśnie dowiedzieliśmy, się że policja natrafiła na odzież jednego z zaginionych mężczyzn niedaleko miejsca, w którym odnaleziono przewróconą do góry dnem motorówkę. Niestety, nie wróży to dobrze w kontekście odnalezienia mężczyzn jeszcze żywych. Służby zakładają na dzisiaj podobny plan, jak w dniu wczorajszym. W przypadku braku odnalezienia zaginionych, akcja poszukiwawcza zostanie wstrzymana o zmroku i ponownie wznowiona jutro nad ranem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odmówił pomocy kobiecie na wózku. "Ja się nie tykam, jest epidemia"
  2. Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradna
  3. Egzaminy i rekrutacje do szkół. Minister edukacji zdradził najważniejsze szczegóły
  4. Jak przechowywać truskawki? Wiele osób popełnia jeden z dwóch poważnych błędów
  5. Premier Morawiecki apeluje do Polaków. Mówi, co się wydarzy w kraju w najbliższej przyszłości
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News