Policja zawiodła. Teraz Pani Katarzyna będzie szukać Dawidka

Policja zawiodła. Teraz Pani Katarzyna będzie szukać Dawidka Źródło: unsplash/alex_iby/

Poszukiwania 5-letniego chłopca trwają już prawie tydzień, jednak wciąż nie przynoszą upragnionych rezultatów. Wszystko wskazuje na to, że koniec śledztwa nie nastąpi tak szybko, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę. W mediach społecznościowych pojawił się wpis Pani Katarzyny, która poinformowała, że wkracza do akcji.

Poszukiwania Dawidka trwają dzień i noc. Wiadomo, że zaangażowano ponad tysiąc mundurowych - policja, straż pożarna, a nawet wojsko, którym pomagają psy tropiące oraz helikoptery. Mimo to miejsce, w którym przebywa chłopiec, wciąż nie zostało odkryte i co więcej, śledczy nie mają zbyt wielu podejrzeń, gdzie mogłoby to być. Sprawa jest niezwykle trudna i wymaga nieustannej pracy, a każda nieubłaganie mijająca godzina ma ogromne znaczenie. 

Pani Katarzyna angażuje się w poszukiwania Dawidka 

Dawid Żukowski zniknął w minioną środę, a jego matka zaginięcie zgłosiła tego samego dnia około godziny 24:00. Od razu rozpoczęto poszukiwania, które wciąż nie przyniosły efektów. Z każdym dniem pojawia się coraz więcej przypadkowych ochotników, którzy deklarują swoją pomoc. 

Jedną z takich właśnie osób jest Pani Katarzyna, mieszkanka Grodziska Mazowieckiego, w którym odbywają się najintensywniejsze poszukiwania. Kobieta napisała na Facebooku, że zachęca do zjednoczenia sił i wspólnej pomocy policji w odnalezieniu chłopca. 

- Wszystkich chętnych do poszukiwań 5-letniego Dawida proszę o przyjście jutro (niedziela) na godz 11:00 do Parku Skarbków (bliżej wiaduktu). Stamtąd udamy się na Komendę Policji w celu ustalenia szczegółów poszukiwań. Zjednoczmy siły! Każda chętna osoba jest mile widziana! - napisała na portalu społecznościowym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kierowały nią dobre chęci

Post został opublikowany w sobotę wieczorem, a od tego czasu pojawia się coraz więcej komentarzy z zapytaniami, kiedy kolejna zbiórka poszukiwawcza. Jak się okazało, Pani Katarzyna nie znała osobiście rodziny Dawidka, jednak cała sprawa z jego zaginięciem wstrząsnęła nią na tyle, że postanowiła wspomóc służby, dlatego też od razu podjęła zdecydowane kroki. 

Warto zaznaczyć, że sprawa 5-latka jest najgłośniejszą i najbardziej skomplikowaną dla polskiej policji od lat. Podobnego zaginięcia, tak pełnego zagadek, najprawdopodobniej nie było nigdy. Funkcjonariusze robią co w ich mocy, by jak najszybciej odnaleźć malca. Nie mają jednak pewności czy ten nadal żyje oraz czy znajduje się na terenie kraju. 

facebook/katarzyna_michalowska/

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  8. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok

Źródło: facebook 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu