Dziesiątki godzin, ponad tysiąc zaangażowanych osób i wielka tajemnica. Wszystko co musisz wiedzieć ws. Dawida

Dziesiątki godzin, ponad tysiąc zaangażowanych osób i wielka tajemnica. Wszystko co musisz wiedzieć ws. Dawida

Poszukiwania 5-letniego Dawidka trwają już od kilkudziesięciu godzin. Z każdym dniem w akcję angażuje się coraz więcej osób, jednak mimo to wciąż nie udało się zlokalizować malca. Nie brakuje jednak kolejnych faktów w sprawie, które śledczy starają się odkrywać. Oto co do tej pory udało się ustalić.

Poszukiwania chłopca zdają się nie mieć końca. Zaangażowano już tysiące funkcjonariuszy, wolontariuszy i co najmniej kilkanaście psów tropiących. Mimo wdrażania kolejnych sposobów, które miałyby ułatwić akcję poszukiwawczą, malca nadal nie udaje się odnaleźć. Co na chwilę obecną wiadomo?  

Dawidek zaginął

Przypominamy, że 5-letni Dawid Żukowski zaginął w minioną środę, najprawdopodobniej porwany przez ojca, który wysłał następnie do matki chłopca SMS informując ją, że nigdy już go nie zobaczy. Niedługo po zgłoszeniu sprawy, znaleziono ciało mężczyzny, który targnął się na własne żyjcie, a chwilę później odnaleziono samochód, którym się poruszał. Nigdzie w okolicy nie było 5-latka, dlatego od razu zadecydowano o wszczęciu poszukiwań. 

Poszukiwania 5-latka wciąż trwają. Co udało się ustalić?

Już pierwszego dnia w całą akcję zaangażowało się tysiąc mundurowych z całej Polski i rozpoczęto intensywne przeczesywanie terenu. Zadecydowano również o wykorzystaniu śmigłowców oraz psów tropiących. Jak podają rzecznicy prasowi policji, funkcjonariusze w głównej mierze skupiają się na trzech miejscach: autostradzie A2 na wysokości węzła Konotopa, gdzie szukano już dwa razy, parkingu w Grodzisku Mazowieckim, gdzie znaleziono samochód ojca oraz górce spotterskiej na Okęciu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na chwilę obecną wiadomo. że policja weszła w posiadanie licznych nagrań z monitoringów, na których został uwieczniony samochód podobny do tego, który należał do ojca chłopca. Na taśmach widać, jak auto początkowo zmierza w kierunku autostrady A2 a po dwóch godzinach rzekomo wraca do Grodziska Mazowieckiego. Ujawnione zostały również SMS-y, które mężczyzna wysyłał do matki Dawidka, między innymi ten, który wysłał tuż przed śmiercią. Wciąż jednak nie udaje się ustalić miejsca, w którym chłopiec mógł się znajdować bądź w którym aktualnie przebywa. Media informują, że jeden z psów tropiących natrafił na jego szlak, jednak szybko go utracił. 

Funkcjonariusze nieustannie upubliczniają wizerunek chłopca, co może pomóc w odnalezieniu 5-latka, mimo to nadal prawdopodobnie nie otrzymano żadnego zgłoszenia. Faktów, które od dnia zaginięcia udało się ustalić jest niewiele, jednak co jakiś czas pojawiają się kolejne poszlaki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Tragedia. Uwielbiany gwiazdor programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest sparaliżowany
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Zwrot ws. poszukiwań Dawida Żukowskiego. "Już nigdy nie zobaczysz syna"
  6. Jest nadzieja dla Dawidka! Pokrzepiające informacje

Źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News