42-latek jest chory i niebezpieczny, po ataku ukrywa się w lubelskich lasach. Policja ostrzega i apeluje o pomoc

42-latek jest chory i niebezpieczny, po ataku ukrywa się w lubelskich lasach. Policja ostrzega i apeluje o pomoc Źródło: flickr/wlodi/

Poszukiwania niebezpiecznego mężczyzny wciąż nie dobiegły końca. Śledczy starają się ustalić, gdzie mógłby przebywać chory 42-latek, jednak wytypowanie potencjalnych lokalizacji jest trudnym zadaniem. Funkcjonariusze mają specjalny apel dla okolicznych mieszkańców.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który zaatakował jednego ze stróży prawa. Okazuje się, że sytuacja jest naprawdę poważna, a nieodnalezienie go w jak najszybszym czasie może przysporzyć wielu problemów, a nawet doprowadzić do tragedii. Mundurowi nie zwlekają i prężnie pracują nad doprowadzeniem sprawy do końca. Podczas swoich działań śledczy postanowili zwrócić się o pomoc do mieszkańców i przede wszystkim przekazać niezwykle ważną informację.  

Po ataku ukrywa się w lubelskich lasach. Trwają poszukiwania 42-latka 

Do szokującego zdarzenia doszło w minioną sobotę w godzinach porannych w gminie Potok Górny. Policja stawiła się w jednym z mieszkań, skąd wcześniej wypłynęło zawiadomienie. Gdy tylko drzwi się otworzyły, na funkcjonariuszy naskoczył 42-letni mieszkaniec. Co więcej, szaleniec zaatakował mundurowych widłami oraz miał przy sobie siekierę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policjanci starali się nie tylko ochronić własne życie, ale przede wszystkim schwytać napastnika. Niestety - mężczyzna zbiegł do pobliskiego lasu. Mundurowi od razu złożyli zawiadomienie, zbierając w tym czasie informacje na temat sprawcy. Szybko udało się im ustalić, że 42-latek leczył się psychiatrycznie, dlatego szybko określili go jako chorego i najprawdopodobniej szczególnie niebezpiecznego. Akcja poszukiwawcza rozpoczęła się już kilka godzin po zajściu, jednak wciąż nie udało się go pochwycić. Śledczy starają się ustalić, gdzie mógłby teraz przebywać. 

Policja ostrzega i apeluje o pomoc 

Funkcjonariusze usilnie starają się jak najszybciej odnaleźć szaleńca, nim dojdzie do tragedii. Tym samym apelują do okolicznych mieszkańców o zachowanie ostrożności i w miarę możliwości - nie opuszczanie domów po zmroku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Możesz dostać podwójne, a nawet potrójne 500 plus! Dodatkowe pieniądze dla setek tysięcy dzieci, wiadomo już dla kogo

 2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Policja wydała również specjalną prośbę o zgłoszenie zawiadomienia pod numer 112, jeżeli ktoś zauważy sprawcę oraz wydano bezwzględny zakaz zbliżania się do niego. Prośba dotyczy również przekazania jakichkolwiek informacji na temat 42-latka, które mogą okazać się znaczące w śledztwie. Sprawa jest naprawdę poważna, a poszukiwany może chcieć zaatakować po raz kolejny. 

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO] 
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Zbieramy szczęki z podłogi. Trudno w to uwierzyć, ale Roksana Węgiel dopiero teraz pokazała się bez makijażu (FOTO)
  4. Nowość od Zenka Martyniuka wbije was w fotele. Król disco-polo wypuścił właśnie petardę, która miażdży „Przez Twe oczy zielone”
  5. Nagranie z sypialni Małgorzaty Rozenek w sieci. Nagle jej mąż w łóżku zaczął przeraźliwie krzyczeć, aż was zamuruje

Źródło: radiozet   

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu