Poszukiwania - decyzja policji
TOMASZ GOLLA/AGENCJA SE/East News
Aneta Wasilewska - 8 Maja 2020

Policja podjęła decyzję, wszyscy chcieli jej uniknąć. Zwrot akcji w poszukiwaniach Kacperka

Poszukiwania Kacperka wciąż pozostają w toku. 3,5-letni chłopiec zaginął niemalże dwa tygodnie temu, a do dziś nie wiadomo, co mogło się wydarzyć w okolicy rzeki Kwisy. Dziś policja podjęła decyzję, której wszyscy chcieli za wszelką cenę uniknąć. Czy przyniesie to zwrot akcji w poszukiwaniach chłopczyka?

Poszukiwania Kacperka rozpoczęły się, kiedy matka chłopca zgłosiła zaginięcie na policję. 27 kwietnia około godziny 18:00 tata po raz ostatni widział chłopca. Dziś Kacperka poszukują wszyscy, czas mija, a sprawa zaginięcia niestety pozostaje nierozwiązana.

Zenek Martyniuk po aresztowaniu synaZnajomy Zenka Martyniuka ujawnił zatrważające szczegóły. Nie mieści się w głowie, co zrobił po aresztowaniu synaCzytaj dalej

Poszukiwania Kacperka trwają

Do akcji poszukiwawczej włączyła się nie tylko policja. Z Niemiec zostały sprowadzone psy, które są specjalistycznie przeszkolone do poszukiwań. Zwierzęta szukały Kacperka wzdłuż rzeki Kwisy. Niestety ich udział w sprawie nie przyniósł odpowiedzi na pytanie, gdzie jest Kacperek.

Poszukiwania odbywały się także w rzece. Zgodnie z najnowszymi wiadomościami, przeszukane zostało 20 km dna Kwisy. Tam także nie udało się odnaleźć ciała dziecka. Policja przyznaje, że jedną z najbardziej prawdopodobnych teorii dotyczących zaginięcia Kacperka, jest to, że 3,5-latek się utopił.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża - najmłodsza mama na świecieOgłoszono ją najmłodszą mamą na świecie. Ciężko uwierzyć, w jakim wieku urodziła pierwsze dzieckoCzytaj dalej

Poszukiwania odbywać się będą z zupełnie inny sposób

W poszukiwaniach do tej pory policja nie korzystała z pomocy cywilów, pomimo tego, że wiele osób z okolic zgłaszało się na ochotnika. Dziś jednak wiadomo, że nie tylko mieszkańcy będą mieli okazję pomagać w poszukiwaniach. Od teraz Kacperka będą szukać także quadowcy z Legnicy, Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry.

- Możemy poruszać się w trudnym terenie obok rzeki, czy nawet samą rzeką. Potrafimy to robić dobrze i skutecznie. Chcemy pokazać, że nie jest tak jak niektórzy myślą, że rozjeżdżamy tylko drogi leśne i bezdroża. Zawsze jesteśmy gotowi pomagać innym - przekazał portalowi bolec.info Daniel z Legnicy, jeden z organizatorów akcji.

Dzisiaj grzeje:

1. Po debacie widzowie TVP usłyszeli, co Duda powiedział prosto do mikrofonu. Niestety się nie przesłyszeli

2. Łukasz Szumowski o otwarciu salonów fryzjerskich. Zdradził swoje obawy, ostrzega Polaków

W poszukiwaniach chłopca przyda się każda pomoc. Niestety, wszyscy mieli nadzieję, że do tej pory uda się odnaleźć Kacperka. Nikt nie zakładał, że niemalże dwa tygodnie od zaginięcia, sprawa pozostanie nierozwiązana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny wypadek. Nie obyło się bez ofiar
  2. Dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Co za ciało, od samego patrzenia można się zakochać (FOTO)
  3. Kotlet inny niż wszystkie, schabowe i mielone nie mają szans. Prosty przepis na wyjątkowe danie, palce lizać
  4. Dostałeś podobną wiadomość? Nie klikaj pod żadnym pozorem, możesz stracić wszystkie pieniądze
  5. Zrobiła w internecie jedną rzecz, zaraz potem straciła dziecko. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. Nowe hitowe kotlety schabowe z farszem podbijają sieć. Już zachwyciły ponad milion Polaków, nie trzeba nawet ziemniaków i surówki

poszukiwaniaNagły komunikat policji w sprawie Kacperka. Zdjęcia mówią wszystko, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News