Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat

Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat Źródło: Pixabay arembowski

Prawdopodobnie zaginięcie dziecka to jeden z najgorszych koszmarów, którego mogą doświadczyć rodzice. Pewien 4-latek zniknął bez śladu. Policja rozpoczęła poszukiwania, które dobiegły już końca. W oficjalnym komunikacie potwierdzono, jaki był ich finał.

Do takich dramatów dochodzi stanowczo zbyt często. Wystarczyła dosłownie chwila nieuwagi, by chłopiec zniknął z oczu swoim rodzicom. Konieczne były poszukiwania.

Policja potwierdziła, że poszukiwania dobiegły końca

Bez wątpienia poszukiwania zaginionych osób to jeden z tych obowiązków, których najczęściej podejmuje się policja. Bliscy, nie mając pojęcia o tym, co dzieje się z ich ukochanymi, drżą w obawie o ich życie. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tym jak zakończyły się poszukiwania zaginionej 23-latki. Wówczas ziścił się najczarniejszy scenariusz. Tym razem policja poinformowała, że zakończono poszukiwania 4-latka, który zniknął bez śladu. Jaki finał miały próby odnalezienia chłopca?

Miniony poniedziałek był prawdziwą zmorą dla rodziców 4-letniego chłopca. Około godziny 20:00 ich dziecko zniknęło bez śladu. Bezradni rodzice uznali, że jedynym rozwiązaniem będzie powiadomienie policji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki rezultat przyniosły poszukiwania?

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania. Wzięli w nich udział żołnierze Wojskowej Obrony Terytorialnej. Po niespełna godzinie funkcjonariusze odnaleźli chłopca. Na szczęście dziecku nic się nie stało. 4-latek cały i zdrowy wrócił do rodziców. Chłopiec znajdował się 1,5 kilometra od domu pośród wysokiej trawy.

- Prawie godzinę trwał dramat rodziców 4-letniego chłopca, który wczoraj wieczorem oddalił się od domu. Dziecko odnaleziono po intensywnych poszukiwaniach. Nikt nie wiedział, w jakim kierunku poszedł chłopiec. Dyżurny natychmiast przekazał patrolom informację o rysopisie dziecka - poinformowała cytowana przez RMF24 asp. Ilona Sidorko z pabianickiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski
2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Tym razem poszukiwania zakończyły się sukcesem. Jednak cała sytuacja z pewnością dostarczyła rodzicom chłopca ogromu stresu. Warto pamiętać, że czasami wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do prawdziwej tragedii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Klub z Ekstraklasy oskarżony o korupcję. Grożą mu poważne konsekwencje
  3. Dała fryzjerowi wolną rękę, po zabiegu spojrzała w lustro. Widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News