Niektóre pary nie mogą powstrzymać swojego pożądania nawet poza domem. Ci zakochani poszli na całość i postanowili uprawiać seks na samym środku drogi. Wszystko uwieczniły kamery świadków. 

Irlandzcy rowerzyści wybrali się na przejażdżkę po lesie. Chcieli zapewne popodziwiać dziką naturę. Nie spodziewali się jednak, że natura zaskoczy ich tak bardzo. W czasie jazdy grupa mężczyzn napotkała na kochającą się parę.

Jest nagrane

Szczęśliwie dla oczu internautów, jeden z cyklistów miał na sobie kamerę, którą udało mu się uwiecznić kopulujących ludzi. Nagranie ze zdarzenia obejrzało na Facebooku już 2,5 miliona osób. Los głównych bohaterów filmu pozostaje nieznany.

Niejedyny taki przypadek

Historia dwójki Irlandczyków nie jest jedyną w ostatnim czasie. Publiczny seks staje się od niedawna prawdziwym trendem. Znane są historie rosyjskiej modelki, która dokonała tego z przypadkowo spotkanym mężczyzną i to w centrum Moskwy! Wiadomo także o dwójce Anglików, którzy zbliżyć się postanowili w sklepie z łózkami, nie bacząc na klientów. Rozdzielać ich musieli ochroniarze.

A lovely cycle through the woods in Ireland… 🚴‍♀️🌲

Opublikowany przez GAA Craic na 12 czerwca 2017

źródło: planeta.fm

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

Selfie od tyłu? Oto najseksowniejsze belfie gwiazd [ZOBACZ!]

Zobacz również