Kiedy cała Polska skupiła się na rekonstrukcji rządu, partię rządzącą rozsadziła seks afera. Aż trudno w to uwierzyć. Posłanki Prawa i Sprawiedliwości postanowiły przerwać milczenie odnośnie skandalicznego pamiętnika swojego partyjnego „kolegi”.

– Ma być ładna, żeby seks nie był przymusem. Niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem. Do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna. Powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy, w co trzeba – napisać miał w odręcznej notatce Łukasz Zbonikowski, polityk PiS.

O komentarz do tych słów media bardzo szybko poprosiły więc posłanki partii. Te jednak zachowały się w sposób całkowicie nieoczekiwany.

ZOBACZ TAKŻE: Jest NOWY rząd! Morawiecki wyrolował wszystkich, szokujące dymisje

Szokująca reakcja przedstawicielek PiS

– Trzeba sprawdzić, czy to prawda, a ja nie mam takich możliwości. Po drugie to jest już ocena moralna, żeby ich dokonywać, muszę mieć pewne dowody, świadectwa, nie zajmuję się tym – niech się zajmą wyborcy, odpowiednie instytucje, a nie ja, poseł z odległego województwa. Mam ważniejsze sprawy niż ocena innego posła. Każdy powinien zachowywać przyzwoicie, uczciwie, moralnie. Tak samo posłowie i co do tego nie mam wątpliwości. Wszystkich obowiązują takie same zasady moralne – powiedziała dziennikarzowi WP Gabriela Masłowska, całkowicie zbywając i bagatelizując sprawę.

Barbara Dziuk zaśmiała się za to, gdy usłyszała fragment notki o płaskiej głowie, na której można stawiać piwo. Obywatele są więc wściekli, że posłanki stanęły w tej sprawie po stronie Zbonikowskiego, a nie jego pokrzywdzonej żony.

ZOBACZ TAKŻE: Macierewicz mści się za dymisję! Ujawnia szokujące informacje nt. PiS

Plan Petru: Internauci już wiedzą, na czym będzie polegać! [MEMY]


Tyle tracimy! Niezapomniane cytaty zdymisjonowanych ministrów [ZOBACZ!]

...

Zobacz również