Posłanka PiS miażdży Kaję Godek.
Malwina Kossela - 22 Kwietnia 2018

Posłanka PiS miażdży Kaję Godek. "Jej propozycja jest NIELUDZKA"

Posłanka PiS miażdży Kaję Godek. Bez ogródek mówi o tym, co myśli spora część polskiego społeczeństwa. "Jej propozycja jest nieludzka" - grzmi oficjalnie jej głos.

Politycy PiS wyruszyli na spotkania z przyszłymi wyborcami w Polsce. To okazja do tego, by mówić ludziom wiele rzeczy, które przekonają ich później do głosowania na partię z ramienia której startują do polityki. Tym razem jednak posłanka PiS Joanna Lichocka zdecydowanie zaskoczyła wszystkich swoją wypowiedzią. Bądź co bądź Prawo i Sprawiedliwość jest partią kojarzącą się z wartościami konserwatywnymi.

Posłanka PiS ostro o Kai Godek

Lichocka została zapytana na jednym z tego rodzaju spotkań o to, co sądzi o projekcie obrońców życia zaostrzającym ustawę antyaborcyjną. Polityk partii rządzącej nie wahała się ani minuty i mocno skrytykowała projekt, z którym kojarzona jest przede wszystkim Kaja Godek. - To projekt bardzo radykalny, który zakłada nadrzędność interesów dziecka nienarodzonego nad życiem i zdrowiem kobiety. Dramatyczny wybór miedzy losem kobiety a nienarodzonego dziecka ten projekt stawia jednoznacznie po stronie nienarodzonego dziecka. Żąda się w projekcie, by kobieta została zmuszona do donoszenia każdej patologicznej ciąży - powiedziała zdecydowanie Lichocka. Posłanka PiS podkreślała, że jej zdaniem przerywanie ciąży owszem jest złem, ale są sytuacje, które nie pozwalają na poparcie radykalnego zaostrzenia prawa aborcyjnego. Obecną propozycję środowiska Kai Godek i powstały projekt zmiażdżyła, nazywając go: "na miarę ludzką nieludzkim".ZOBACZ TAKŻE:
  1. ABW zrobiło ogromny nalot! Setki funkcjonariuszy w akcji
  2. SENSACJA! Tusk wraca do Polski już JUTRO, Kaczyńskiemu opadła szczęka
  3. Koszmar w niedzielę! 50 rannych, 30 zabitych
Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
Źródło: wiadomosci.dziennik.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News