Krystyna Pawłowicz, tak jak większość polityków Prawa i Sprawiedliwości, zdaje się być bardzo podekscytowana zbliżającą się wizytą Donalda Trumpa w Polsce. Posłanka poświęciła jej nawet kilka postów na Facebooku, a w jednym z nich poleciła prezydentowi Stanów Zjednoczonych, aby… brał z niej przykład.

– Witamy Pana Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda TRUMPA w Polsce! Polacy i Polonia w USA /zwłaszcza polonijni emeryci/ wiążemy z Pana wizytą duże nadzieje. Cieszymy się, że w obu naszych państwach doszły do władzy środowiska prezentujące podobne podstawowe wartości. Podobnie też w obu państwach przegrane środowiska lewicowe nie potrafią pogodzić się z wyborczą porażką – rozpoczęła Krystyna Pawłowicz. Fakt, iż poczuła się odpowiedzialna za przywitanie jednego z najbardziej potężnych polityków na świecie w Polsce, wielu osobom zdał się po prostu zabawny. Inni pochwalili za to zaangażowanie posłanki w sprawę. Nie był to jednak koniec jej kontrowersyjnych słów.

– Osobiście życzę Panu Prezydentowi D. Trumpowi dalszych sukcesów, wytrwałości i odporności na wypowiedzi „hejterów”. Panie Prezydencie, może Pan brać przykład ze mnie, a ja biorę za przykład też Pana. YOU ARE WELCOME!!! – dodała w zaskakujący sposób posłanka. Jej post bardzo szybko zdobył ogromną popularność i stał się jednym z najliczniej komentowanych wpisów dnia na polskiej scenie politycznej.

...

Zobacz również

Fot. Facebook